iPlus: Większe limity - tym razem to nie prima aprilis!

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

iPlus: Większe limity - tym razem to nie prima aprilis!

Post autor: witan93 »

2 kwietnia br. iPlus wprowadza nowe, wyższe limity we wszystkich abonamentach – nawet 37 GB! To największa ilość gigabajtów dostępna w ofertach mobilnego internetu na rynku! Teraz użytkownicy iPlusa we wszystkich planach cenowych będą mogli korzystać z mobilnego internetu jeszcze intensywniej i swobodniej. Nowe, lepsze limity będą dostępne dla osób przedłużających umowę, nowych Klientów oraz osób w trakcie kontraktu, które zadzwonią do Działu Obsługi Klienta.

iPlusopobieracz to innowacyjna usługa skierowana do wszystkich abonentów mobilnego internetu iPlus, którzy pobierają lub wysyłają pliki o dużych rozmiarach. Dzięki tej usłudze ściągnięcie filmu z kina internetowego, gry kupionej przez internet lub nocna aktualizacja systemu operacyjnego nie będzie stanowić problemu.
iPlusopobieracz umożliwia niemal nieograniczoną transmisję (nawet do 100 GB miesięcznie) w godzinach - od północy do 9 rano. W ten sposób wszystkie dane wysłane i odebrane przez 9 godzin nie są wliczane do limitu iPlus, dzięki czemu można swobodnie korzystać z zasobów sieci.
Z usługi mogą skorzystać wszyscy Abonenci, którzy podpisali umowę w ramach oferty Plus. Usługę można włączyć i wyłączyć w dowolnym dniu okresu rozliczeniowego.
Aby włączyć usługę należy:
ˇ wysłać z numeru iPlus na numer 2612 nieodpłatną wiadomość SMS o treści: DODAJ IPLUSHH Pluskod5 (PlusKod5 jest wymagany tylko dla Klientów biznesowych)
lub…
ˇ zadzwonić do Działu Obsługi Klienta pod numer 2601 – usługę aktywuje Konsultant
lub…
ˇ zalogować się do Plus Online na http://www.iplus.pl lub http://www.plus.pl i przejść do listy dostępnych usług.
iPlus to także największy zasięg mobilnego internetu w Polsce. W zasięgu iPlusa znajduje się ponad 99% populacji Polski. Z dotychczas dostępnej technologii transmisji danych HSDPA można korzystać w ponad 1800 miejscowościach na terenach gmin zamieszkanych przez ponad 60% ludności. W listopadzie zeszłego roku Plus wprowadził do swojej oferty najszybszy mobilny internet w technologii HSPA+, oferującej maksymalną prędkość łącza 21 megabitów na sekundę (Mb/s). Dzięki temu iPlus jest znacznie szybszy niż dotychczas! Najnowocześniejsza technologia HSPA+ jest już dostępna w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Łodzi, Katowicach, Trójmieście, Bydgoszczy, Szczecinie oraz Toruniu.
Oferta iPlus jest dostępna w sieci sprzedaży Plus, w najlepszych sklepach ze sprzętem komputerowym na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym na http://www.iplus.pl. Więcej informacji o ofercie iPlus, zasięgu oraz sieci sprzedaży na stronach http://www.iplus.pl.

Adam Suchenek
Rzecznik prasowy sieci Plus
Załączniki
iplus.png
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: iPlus: Większe limity - tym razem to nie prima aprilis!

Post autor: pasqal »

Widać mocno kłuło ich w oczy, że pomarańczowi mieli w istocie lepszą ofertę. Ale dobrze, niech się starają :-)
And remember: respect is everything…
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6155
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: iPlus: Większe limity - tym razem to nie prima aprilis!

Post autor: mariusz9a »

Miło, że podnieśli mi limit o 4GB :-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Re: iPlus: Większe limity - tym razem to nie prima aprilis!

Post autor: szewol »

Właśnie zmieniłem sobie taryfę iPlus prywatnie 49 zł z 2 GB na 3 GB.

W regulaminie wyczytałem: "Zmiana promocyjnego planu cenowego powoduje utratę wszystkich posiadanych zniżek i rabatów związanych z dotychczasowym promocyjnym planem cenowym iPlus".

Pani poinformowała mnie niestety, że wraz ze zmianą taryfy mój darmowy iPluspobieraczek przechodzi na "nowe" warunki... czyli płacę za niego 10 zł miesięcznie. Niestety. Ale w sumie iPlusa używam tylko w dzień to mnie to rybka :D
wojtekj
PlusManiak
Posty: 106
Rejestracja: 10 mar 2009, o 14:44

Re: iPlus: Większe limity - tym razem to nie prima aprilis!

Post autor: wojtekj »

a ja mam takie pytanko. mam iPlusa za 49 zł jeszcze z limitem 1GB. Czy jak zmienie sobie na te 3GB to moge potem wylaczyc iPlusopobieracz zeby nie placic za niego? oraz czy przedłuża mi się umowa???
Lubi Apple woli Xiaomi ;)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6155
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: iPlus: Większe limity - tym razem to nie prima aprilis!

Post autor: mariusz9a »

wojtekj pisze:a ja mam takie pytanko. mam iPlusa za 49 zł jeszcze z limitem 1GB. Czy jak zmienie sobie na te 3GB to moge potem wylaczyc iPlusopobieracz zeby nie placic za niego? oraz czy przedłuża mi się umowa???
Umowa sie nie przedłuża. Z doświadczenia mojego powiem tak: iPlusopobieracz zostanie ci na takich samych zasadach jak go miałeś do tej pory - czyli za darmo. No i oczywiście iPlusopobieracz można wyłączyć.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
wojtekj
PlusManiak
Posty: 106
Rejestracja: 10 mar 2009, o 14:44

Re: iPlus: Większe limity - tym razem to nie prima aprilis!

Post autor: wojtekj »

aha. no to probuje.

wysłałem ale żadnej wiadomości zwrotnej nie dostałem.

jak mogę sprawdzić czy mam nową taryfę?
Lubi Apple woli Xiaomi ;)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6155
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: iPlus: Większe limity - tym razem to nie prima aprilis!

Post autor: mariusz9a »

wojtekj pisze:wysłałem ale żadnej wiadomości zwrotnej nie dostałem.jak mogę sprawdzić czy mam nową taryfę?
Ja zmieniałem przez konsultanta w BOK. Taryfa się zmieni dopiero od nowego okresu rozliczeniowego. Można sprawdzić w Plus Online jaka jest taryfa.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
wojtekj
PlusManiak
Posty: 106
Rejestracja: 10 mar 2009, o 14:44

Re: iPlus: Większe limity - tym razem to nie prima aprilis!

Post autor: wojtekj »

aha. a w BOK trzeba jakieś dane podawać? i jeszcze raz z PlusKodem ;p też w BOK? i jakie dane trzeba podawać bo mi ten internet ciotka ufundowała i wszystko na nią jest
Lubi Apple woli Xiaomi ;)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6155
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: iPlus: Większe limity - tym razem to nie prima aprilis!

Post autor: mariusz9a »

wojtekj pisze:aha. a w BOK trzeba jakieś dane podawać? i jeszcze raz z PlusKodem ;p też w BOK? i jakie dane trzeba podawać bo mi ten internet ciotka ufundowała i wszystko na nią jest
Numer telefonu iPlus i PlusKod5 i tyle.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
wojtekj
PlusManiak
Posty: 106
Rejestracja: 10 mar 2009, o 14:44

Re: iPlus: Większe limity - tym razem to nie prima aprilis!

Post autor: wojtekj »

no ale podczas uzyskiwania PlusKodu co trzeba podać ?
Lubi Apple woli Xiaomi ;)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6155
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: iPlus: Większe limity - tym razem to nie prima aprilis!

Post autor: mariusz9a »

wojtekj pisze:no ale podczas uzyskiwania PlusKodu co trzeba podać ?
A to już nie mam pojęcia. Ja go na fakturze mam wiec nie miałem takiego problemu. Ale domyślam sie ze potrzebny będzie np pesel, imię, nazwisko, adres - ogólne jakieś dane do weryfikacji - ciężko mi powiedzieć dokładnie co.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
wojtekj
PlusManiak
Posty: 106
Rejestracja: 10 mar 2009, o 14:44

Re: iPlus: Większe limity - tym razem to nie prima aprilis!

Post autor: wojtekj »

aha. dzieki za info
Lubi Apple woli Xiaomi ;)
ODPOWIEDZ