linux i poczta

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
dwademony
PlusManiak
Posty: 102
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 30 sty 2009, o 21:26

linux i poczta

Post autor: dwademony »

Witam mam takie pytanie do wszystkich użytkowników pingwina szczególnie dystrybucji 64 bitowych czy macie problem z pocztą dokładnie z wysyłaniem większych plików :?:
U mnie na Ubuntu ani innej dystrybucji 64 bitowej to się rzadko udaje na wingrozie nie ma problemu na symbianie tez nie było (od jakiegoś czasu tez nie mogę wysłać smtp ciągle zgłasza błąd logowania ) ale wracając do tematu jak u was to wygląda?
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: linux i poczta

Post autor: pasqal »

Sam wprawdzie nie mam proca 64-bitowego, ale szczerze powiedziawszy pierwsze moje wrażenie co do tego tematu brzmi: co ma piernik do wiatraka? No ale znając różne przypadki tego typu, może tym razem też jednak mają te dwie rzeczy coś wspólnego.
Z jakiej aplikacji pocztowej korzystasz? Może to jest wina jej niekompatybilności.
And remember: respect is everything…
dwademony
PlusManiak
Posty: 102
Rejestracja: 30 sty 2009, o 21:26

re

Post autor: dwademony »

No mi też z początku się wydawało że co ma jedno do drugiego ale ten problem nie występował na 32 bitowych dystrybucjach, ale wracajac do tematu o nie kompatybilności raczej nie ma mowy gdyż te sam problem mam wysyłając przez www wiec to raczej coś z uploadem bo błąd jest zawsze ten sam przekroczono czas serwera... a tak przy okazji to wykres uploadu jest ciekwy (w załączniku) plik wielkości 864.3 kb wysłało się jakieś 36 %.
Programy to Evolution i Thunderbird lub przeglądarka jak kolwiek.ciekway
Załączniki
cały wysyłanie jakieś 36%
cały wysyłanie jakieś 36%
3G_
Szalony PlusManiak
Posty: 445
Rejestracja: 7 mar 2009, o 11:09

Re: linux i poczta

Post autor: 3G_ »

Popytaj na forum www.bez-kabli.pl - tam znajdziesz trochę tematów o ubuntu i innych linuksowych.
Awatar użytkownika
kris1988
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 28 maja 2010, o 13:09
Lokalizacja: Cieszyn

Re: linux i poczta

Post autor: kris1988 »

Linux oraz Ubuntu są systemami opartymi na wydajności czyli przyśpieszeniu całego sytemu... Windows działa wolniej lecz nie obciąża iPlusa. Zobacz jak temperaturą działa modem na Linuksie a na Windowsie a odpowiedź znajdzie się sama.
ODPOWIEDZ