Jak mam aktywować program antywirusowy Kasperksy w Iplusie?

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
fajny52
Starszy Plusmaniak
Posty: 182
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 7 wrz 2008, o 23:57

Jak mam aktywować program antywirusowy Kasperksy w Iplusie?

Post autor: fajny52 »

Jak mam aktywować program antywirusowy Kasperksy w Iplusie? Prosze o pomoc. Moje gg 3539441.
szymon
PlusManiak
Posty: 133
Rejestracja: 10 wrz 2008, o 18:14
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: szymon »

Musisz zainstalowac sterowniki i iPlus Manager na komputerze, pozniej wlozyc modem z karta sim do odpowiedniego slotu (wejscie w laptopie). Kiedy uruchomisz program iPlus Manager, to orzymasz zapytanie o kod pin do karty, ktory wpisujesz w odpowiednie pola, nastepuje polaczenie iPlus, pozniej klikasz na pole po prawej stronie, ktore nazywa sie "SMS", otwiera Ci sie okienko wiadomosci SMS, klikasz na przycisk na dole programu "Nowy SMS" i dalej:
Wysłać sms o treści IPLUS na numer 7172. Koszt wiadomości to 1,22 zł z VAT. W wiadomości zwrotnej otrzymasz unikatowy kod aktywacyjny, który należy wykorzystać przy rejestracji twojej kopii oprogramowania.
i jeszcze wazna informacja
UWAGA!
SMS należy wysłać koniecznie z numeru karty SIM zakupionej razem z modemem iPlus.
Kod aktywacyjny będzie wysłany tylko do użytkowników oferty iPlus, którzy wyślą SMS pod numer 7172 najpóźniej do 30 dni od dnia aktywacji karty SIM w jednej z wybranych promocji*. W przypadku wysłania wiadomości SMS w terminie późniejszym, użytkownik nie otrzyma kodu z licencją na oprogramowanie Kaspersky® Internet Security 2009.
Chetnie pomoge w problemach z telefonami Nokia (symbian) oraz opartymi na Windows Mobile - prosze pisac na PW, pozdrawiam :)
fajny52
Starszy Plusmaniak
Posty: 182
Rejestracja: 7 wrz 2008, o 23:57

Post autor: fajny52 »

Właśnie nie wiem gdzie znajduje się dokładnie ten sms zwrotny który powinienien dostać wraz z kodem?
szymon
PlusManiak
Posty: 133
Rejestracja: 10 wrz 2008, o 18:14
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: szymon »

W wiadomosciach przychodzacych, a jaka masz wersje iPlus Managera? Sciagnij wersje 2.0 ze strony iplus.pl, bo starsze wersje iPlus Managera mialy problem z SMS, ewentualnie (ja tak zrobilem) wloz karte sim z modemu do telefonu i z telefonu wyslij ten sms, tylko pamietaj, ze jak dostaniesz kod, to za zadne skarby nie mozesz go zgubic
Chetnie pomoge w problemach z telefonami Nokia (symbian) oraz opartymi na Windows Mobile - prosze pisac na PW, pozdrawiam :)
fajny52
Starszy Plusmaniak
Posty: 182
Rejestracja: 7 wrz 2008, o 23:57

Post autor: fajny52 »

ale gdzie sie odczytuje wiadomosci w iplus managerze? Mam wersję 2.0.
szymon
PlusManiak
Posty: 133
Rejestracja: 10 wrz 2008, o 18:14
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: szymon »

Naciskasz na "SMS" po lewej stronie (pomylilem sie wczesniej.. przepraszam..) po lewej, jak nacisniesz "SMS", to pokaze Ci sie takie cos pod napisem "SMS" : "Przychodzace, Robocze, Wyslanie, SIM", tam w przychodzacych zobacz
Chetnie pomoge w problemach z telefonami Nokia (symbian) oraz opartymi na Windows Mobile - prosze pisac na PW, pozdrawiam :)
fajny52
Starszy Plusmaniak
Posty: 182
Rejestracja: 7 wrz 2008, o 23:57

Post autor: fajny52 »

Wielkie dzieki!!!!
ODPOWIEDZ