Promocja iPlus dla stałych klientów Plusa

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Promocja iPlus dla stałych klientów Plusa

Post autor: pasqal »

Witam!
Słuchajcie, piszę w sprawie zgodnej z tematem. Otóż dzisiaj zadzwoniła do mnie konsultantka Plusa, pech chciał, żeby to akurat było w szkole :-/ , i zaoferowała mi w ramach promocji dla stałych i aktywnych klientów* przyzwoitego laptopa Dell wraz z usługą iPlus w umowie na 24 miesiące. Cena laptopa i modemu - rozłożona na 24 równe raty 0% (bodajże 150 zł), koszt dostępu do Internetu - 60 zł miesięcznie. I nie byłoby w tym nic dziwnego (ba, nawet nie brałbym tej opcji pod uwagę) gdyby nie to, że poinformowano mnie, iż dostęp do sieci jest nieograniczony, co skłoniło mnie do wzięcia udziału w tej promocji. Zastanawiającym jest jednak to, że w normalnej umowie przydzielony jest limit tranferu (1GB), a o czym tu mowy nie było.
Czy ktoś z Was może otrzymał podobną propozycję? Zna ktoś może szczegóły tej promocji?
Niestety, w związku z tym że była przerwa pewne informacje mogłem źle zrozumieć albo tu przytoczyć.
Proszę o wypowiedzi w tym temacie, jutro ok. 15 ma konsultantka zadzwonić ponownie, wtedy będę musiał już się zadeklarować ostatecznie :-)

*umowa jest podpisana na mojego tatę, na którego w sumie zapisane są 4 karty SIM ;-) ja jednak jestem osobą upoważnioną do zmiany umowy.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6156
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

pasqal pisze:iż dostęp do sieci jest nieograniczony
Przecież iPlus to nieograniczony dostęp do Internetu i nie ma w tym zdaniu nic dziwnego. Nawet po przekroczeniu limitu dostęp do neta masz nieograniczony i nic za niego dodatkowo nie płacisz. Limit dostaniesz na pewno. Ale jaki to nie potrafię powiedzieć. Zapewne jako przedłużający umowę to dwa razy większy limit niż w standardzie, lub coś w tym rodzaju (niestety nie orientuję się w temacie).
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: pasqal »

To że iPlus jest nieograniczonym dostępem do Internetu, to wiem i sprawę sobie z tego świetnie zdaję :-) jednak tutaj w tym miejscu chciałem zwrócić uwagę na fakt, jak to może zostać zrozumiane, przeze mnie w dwojaki sposób - dlatego napisałem, żeby zobaczyć, co inni powiedzą. Ot, przykład manipulacji językowej idealny na prezentację maturalną ;-)
Ale jak przeanalizowałem jeszcze raz tą ofertę, to jednak zrezygnuję - mam innego providera, który spełnia moje wymagania, a dostęp bezprzewodowy wcale nie jest mi niezbędny.
And remember: respect is everything…
marcingrz
PlusManiak
Posty: 59
Rejestracja: 12 lis 2008, o 12:05

Post autor: marcingrz »

Dostęp bezprzewodowy nie równa się z kablem i odwrotnie :mrgreen:
nie potrzebujesz, nie kupuj. Proste.

nie ma limitów, 1 GB to ilość danych po której może spaść max prędkość. Można ją przywrócić za małą opłatą. Wraz z nowym okresem rozliczeniowym zostanie przywrócona pełna prędkość.
Pracownik Plusa
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6156
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

marcingrz pisze:po której może spaść max prędkość.
Jeszcze kilka lat temu występowało to "może", teraz zawsze spada... Niestety do zaledwie 32kb/s (i tak największa wartość z całej czwórki operatorów jeśli chodzi o prędkość po przekroczeniu limitu danych).
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
marcingrz
PlusManiak
Posty: 59
Rejestracja: 12 lis 2008, o 12:05

Post autor: marcingrz »

Masz rację, może zamieniło sie w pewnik. Natomiast Plus jako jedyny operator oferuje przywrócenie prędkości. Link do tego :
iplus extra
Pracownik Plusa
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

marcingrz pisze:Masz rację, może zamieniło sie w pewnik. Natomiast Plus jako jedyny operator oferuje przywrócenie prędkości. Link do tego :
iplus extra
Play też oferuje przywracanie prędkości -->> więcej
marcingrz
PlusManiak
Posty: 59
Rejestracja: 12 lis 2008, o 12:05

Post autor: marcingrz »

Faktycznie, zgapili ja przegapiłem :). Jednakże nie to jest przedmiotem dyskusji :)
Pracownik Plusa
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: pasqal »

No, gdybym mieszkał na obrzeżach miasta, w jakiejś wsi pod Lublinem, to zapewne bym się skusił (żadnych innych dostawców tam nie ma ;-) ), bo Plus ma świetny zasięg 3G w okolicach mojej mieściny (p. mapka zasięgu).
Mój informatyk, który mieszka pod Lbnem, ma telefon u pomarańczowych, no i narzeka że nie ma u niego UMTS, a tam Plus ma :-)
And remember: respect is everything…
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6156
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

pasqal pisze:No, gdybym mieszkał na obrzeżach miasta, w jakiejś wsi pod Lublinem, to zapewne bym się skusił (żadnych innych dostawców tam nie ma ), bo Plus ma świetny zasięg 3G w okolicach mojej mieściny (p. mapka zasięgu).
Święta racja. Czasami bywałem w tamtych rejonach i pokrycie 3G wokół Lublina jest rewelacyjne i to nawet wewnątrz budynków! Inni operatorzy mogą tylko pomarzyć o takim zasięgu...
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
mroowa
Prawie PlusManiak
Posty: 45
Rejestracja: 18 wrz 2008, o 22:48

Post autor: mroowa »

Do mnie Pani dzwoniła ostatnio, a ja już od 3 miesiecy prawie mam DELLa hehe. A dzisiaj zadzwonił Pan i mówi że system mnie wylosował, i zwiększone limity transferu z 1 GB na 100 GB ponoć za darmo hehe
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6156
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

mroowa pisze:A dzisiaj zadzwonił Pan i mówi że system mnie wylosował, i zwiększone limity transferu z 1 GB na 100 GB ponoć za darmo
To się nazywa jakiś normalny limit :-D Szkoda że ja nie mam tyle szczęścia i mnie jeszcze system w niczym nie wylosował :-/
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
Connected
Szalony PlusManiak
Posty: 216
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 23:20
Lokalizacja: Salon Firmowy Plus /3miasto
Kontakt:

Post autor: Connected »

mariusz9a pisze:
mroowa pisze:A dzisiaj zadzwonił Pan i mówi że system mnie wylosował, i zwiększone limity transferu z 1 GB na 100 GB ponoć za darmo
To się nazywa jakiś normalny limit :-D Szkoda że ja nie mam tyle szczęścia i mnie jeszcze system w niczym nie wylosował :-/
100GB ??

Pewnie tylko jednorazowo :shock:
mroowa
Prawie PlusManiak
Posty: 45
Rejestracja: 18 wrz 2008, o 22:48

Post autor: mroowa »

Powiedział że póki nie zmienię abonamentu albo nie wymienię modemu. Od 9 ma działać to zobaczymy.
marcingrz
PlusManiak
Posty: 59
Rejestracja: 12 lis 2008, o 12:05

Post autor: marcingrz »

napisz mi numer swojego iplusa na prv, może uda się to sprawdzić
Pracownik Plusa
ODPOWIEDZ