Negocjacja warunków przy przedłużeniu umowy

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
kemotore
Nowy
Posty: 5
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 7 gru 2013, o 13:23

Re: Przedłużenie umowy Plus Internet

Post autor: kemotore »

Czy po wprowadzeniu nielimitowaniu LTE ktoś przedłużał umowę z plusem ? Ciekaw jestem jakie warunki dadzą skoro jest nielimitowany a do tego jeszcze jest możliwość skorzystania z programu SMART DOM ? Dajcie znać co uzyskaliście przy przedłużeniu.
gregu
Prawie PlusManiak
Posty: 34
Rejestracja: 14 cze 2014, o 12:28

Re: Przedłużenie umowy Plus Internet

Post autor: gregu »

Mi się kończyła umowa i wysłałem do Plusa informację, że nie przedłużam umowy. Chciałem po prostu wziąć nową aktywację w Cyfrowym Polsacie, gdzie miałbym 50% zniżki na abonament, ponieważ mam też mixplusa 50.
Byłem zainteresowany ofertą Power LTE 25GB gdzie miałbym ją po zniżce za 29,95zl miesięcznie, niestety, na umowę na 24 miesiące, + 29zł aktywacji.

Po 4 dniach od wysłania rezygnacji zadzwonił Pan z DUK i zapytał, czemu rezygnuję, opowiedziałem dlaczego.
Spytał, czy mieszkam w zasięgu LTE czy HSPA+, powiedziałem, że tylko w HSPA+.
Wiec zaproponował mi ofertę bez sprzętu 2x25GB za 34,90 miesięcznie z umową na czas nieoznaczony, czyli mogę ją zerwać w każdej chwili.
Zastanawiałem się, czy te 5zł różnicy między CP są warte zachodu, ale doszedłem do wniosku, że nie, bo przecież unikam też opłaty aktywacyjnej, no i nie wiążę się 2-letnią umową, bo rynek internetu mobilnego jest obecnie tak rozwijany, że kto wie, czy za pół roku, czy rok, znajdę ofertę tańszą i lepszą.
slobodan
Prawie PlusManiak
Posty: 49
Rejestracja: 6 sty 2016, o 12:14

Oferty przedłużeniowe DUK na internet

Post autor: slobodan »

Ponieważ nie znalazłem takiego tematu to go zakładam. Temat powstaje po to abyśmy jako klienci mieli rozeznanie w ofertach jakie można wynegocjować z DUK Plusa. Ważne jest żeby pisać czy było złożone wypowiedzenie czy też nie i co zaoferował DUK.

No więc pytanie, jakie warunki obecnie oferuje DUK aby pozostać w Plusie?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Oferty przedłużeniowe DUK na internet

Post autor: sl@w_es »

slobodan pisze:Ponieważ nie znalazłem takiego tematu to go zakładam. (...)
Kilka kliknięć i okazuje się, że jednak podobny temat już istnieje, a zatem nie widzę powodu dla zakładania kolejnego wątku.

Regulamin Plus Forum pkt 1, 11, 16; bardzo proszę o stosowanie się do obowiązujących zasad.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ