Negocjacja warunków przy przedłużeniu umowy

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
jack9091
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 10 gru 2012, o 13:48

Re: Przedłużenie umowy Plus Internet

Post autor: jack9091 »

Przedłużając na dwa lata dostaniesz to samo + modem za 1 zł.

PS. pobieracz nocy jest już od 01.00 do 08.00???
marcin94r
PlusManiak
Posty: 106
Rejestracja: 9 gru 2012, o 18:00

Re: Przedłużenie umowy Plus Internet

Post autor: marcin94r »

25GB 50zł to i tak sie opłaca ;-) ale nocna taryfa to lipa niech godziny zmienią przynajmniej do 9-tej
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Re: Przedłużenie umowy Plus Internet

Post autor: szewol »

A mnie Plus pozytywnie zaskoczył w nowym roku :-)

Jako, że kończy mi się umowa na internet pod koniec kwietnia 2013 zadzwoniono do mnie z nowa propozycją. Jako, że nie często korzystam z internetu mobilnego (obecnie mam 4GB za 40 zł) i jako, że nie przekraczam tego limitu, w ramach przedłużenia zaproponowali mi 3GB dzień + 50 GB w nocy za 24,90 zł (29,90 zł - 5 zł rabatu za posiadanie telefonu w Plusie) oraz - co mnie zaskoczyło - umowa na czas NIEOKREŚLONY! (oczywiście oferta bez modemu). Na ofertę jak najbardziej się zgodziłem, bo zawsze - w miarę potrzeb mogę zwiększyć limit lub skorzystać z nowej oferty lub rozwiązać umowę. Dzisiaj kurier dotarł z dokumentami i zgodnie z zapisem regulaminu wszystko się zgadza.
Ostatnio zmieniony 18 sty 2013, o 10:45 przez szewol, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
rawsky
Szalony PlusManiak
Posty: 384
Rejestracja: 18 gru 2009, o 18:04
Lokalizacja: Białystok

Re: Przedłużenie umowy Plus Internet

Post autor: rawsky »

Bardzo korzystna oferta ;)
A od kiedy obwiązywać - od nowego okresu rozliczeniowego czy po zakończeniu "starej" umowy ?
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Re: Przedłużenie umowy Plus Internet

Post autor: szewol »

Od nowego okresu rozliczeniowego
Simsiara1701
Prawie PlusManiak
Posty: 47
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 10:37

Re: Przedłużenie umowy Plus Internet

Post autor: Simsiara1701 »

Nie chce nikogo przekonywać do tego by tak robił, ale ja tak zrobiłem bo faktycznie chciałem zerwać umowę z Plusem. Tak więc napisałem rezygnacje i dostałem po kilku dniach ofertę nawet bardzo dobrą, a mianowicie 20GB za 39,90 do tego ipluspobieracz od 0:00 do 8:00 50GB i umowa na dwa lata bez żadnych zmian. Umowa podpisana z nowym sprzętem, ale jak mówię rezygnuje jeszcze dwa dni i koniec z Plusem. Wiem, że są osoby które są zadowolone ja też byłem przez dwa lata po czym już tak dobrze nie było.
Pozdrowienia i walczcie o swoje, czasami warto napisać rezygnację by dostać to co się chce.
filip.konopko
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2013, o 22:55

Re: Przedłużenie umowy Plus Internet

Post autor: filip.konopko »

W moim przypadku sytuacja wyglądała tak, że na miesiąc przed wygaśnięciem umowy zadzwonił konsultant, bardzo miły Pan, wszystko przebiegło szybko i sprawnie, polecam :)
kemotore
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 7 gru 2013, o 13:23

Re: Przedłużenie umowy Plus Internet

Post autor: kemotore »

Czy może ktoś napisać jakie warunki dostał na przedłużeniu umowy ?
Zastanawiam się przejąć umowę od kolegi (7GB za 50 zł) i poczekać rok do końca umowy i przedłużyć umowę już na lepszych warunkach. Znajomość oferty przy przedłużeniu da mi możliwość policzenia czy to mi się będzie opłacać.
Mam już telefon na abonament w plusie i oferta jest 15GB za 59,9- 10zł rabat za posiadanie już telefonu w plusie to wychodzi 15GB za 49,9zł na dzień 07.12.2013
Czy może ktoś napisać jakie warunki dostał na przedłużeniu umowy ?
Lukasz90Radom
Prawie PlusManiak
Posty: 37
Rejestracja: 23 paź 2013, o 13:50

Re: Przedłużenie umowy Plus Internet

Post autor: Lukasz90Radom »

ja dostalem teraz za 79,90zl 23 giga na dzien
50 giga od 01-07 rano
poza tym 3 giga na iple i YT
nielimitowany internet na strony www bez logowania.
w sumie tyle mi dali ze opuscili 5 zl na abonamencie dodali te 3 giga na YT i iple i te nielimitowane strony bez logowan troszke malo :D
ObrazekObrazek
adek20
Początkujący PlusManiak
Posty: 29
Rejestracja: 4 sty 2013, o 10:05

Re: Przedłużenie umowy Plus Internet

Post autor: adek20 »

Lukasz90Radom pisze:ja dostalem teraz za 79,90zl 23 giga na dzien
50 giga od 01-07 rano
poza tym 3 giga na iple i YT
nielimitowany internet na strony www bez logowania.
w sumie tyle mi dali ze opuscili 5 zl na abonamencie dodali te 3 giga na YT i iple i te nielimitowane strony bez logowan troszke malo :D
Witam i wszystkiego najlepszego :)
Mi się kończy abonament na internet za 2 miesiące, teraz podpisałem umowę na 12 miesięcy z routerem zte mf60 za 59.90 miesięcznie i 15GB transferu, w połowie roku podpisałem umowę na mixa za 2x40zł (czyli dostanę zniżkę 10zł lub 15zł) czy ktoś wie co plus proponuje za przedłużenie umowy na 12 miesięcy ?? Na stronie plusa dla obecnych klientów jest gorsza oferta niż dla nowych, masakra
Lukasz90Radom
Prawie PlusManiak
Posty: 37
Rejestracja: 23 paź 2013, o 13:50

Re: Przedłużenie umowy Plus Internet

Post autor: Lukasz90Radom »

adek20 pisze:
Lukasz90Radom pisze:ja dostalem teraz za 79,90zl 23 giga na dzien
50 giga od 01-07 rano
poza tym 3 giga na iple i YT
nielimitowany internet na strony www bez logowania.
w sumie tyle mi dali ze opuscili 5 zl na abonamencie dodali te 3 giga na YT i iple i te nielimitowane strony bez logowan troszke malo :D
Witam i wszystkiego najlepszego :)
Mi się kończy abonament na internet za 2 miesiące, teraz podpisałem umowę na 12 miesięcy z routerem zte mf60 za 59.90 miesięcznie i 15GB transferu, w połowie roku podpisałem umowę na mixa za 2x40zł (czyli dostanę zniżkę 10zł lub 15zł) czy ktoś wie co plus proponuje za przedłużenie umowy na 12 miesięcy ?? Na stronie plusa dla obecnych klientów jest gorsza oferta niż dla nowych, masakra
Dzwon do BOk tam ci facet da propozycje a slyszalem ze jak chcesz zerwac w salonie to daja jakies bonusy :D
ObrazekObrazek
darejos
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 31 gru 2013, o 04:46

Re: Przedłużenie umowy Plus Internet

Post autor: darejos »

Mam pytanie - byłem wczoraj w salonie PLUSA, złożyłem wypowiedzenie na internet LTE (umowa obowiązująca mnie do końca marca 2014 - płacę obecnie 110 zł i mam limit 25 GB - nocki od 24:00 do 8:00 - czyli jeszcze te stare warunki).

Zadzwoniliśmy do działu utrzymania klienta - powiedzieli, że mogą max 30% obniżyć abo - i zaoferowali: 70 zł za limit 25 GB + nocki 1:00-7:00 50 GB i umowa na czas NIEOKREŚLONY i że mogę zrezygnować z takiej umowy w każdej chwili.


Pytanie: bo zarzekał się gościu, że już bardziej z ceny nie zejdzie - jest możliwość żeby jeszcze z ceny zeszli? Miał ktoś podobną sytuacje do mnie? Jakby mi zeszli z ceny tak do 50 zł to bym wziął z marszu. :)

*Oczywiście oferta bez modemu (mam swój LTE Huawei).

Dzięki za pomoc.
darejos
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 31 gru 2013, o 04:46

Re: Przedłużenie umowy Plus Internet

Post autor: darejos »

Ok w końcu ofertę przebił dział utrzymania klienta który zadzwonił do mnie z centrali dzień po złożeniu wypowiedzenia w salonie... Zaoferowali: 39zł brutto za pakiet 20GB + 5GB na Youtube i Iple (umowa na czas nieokreslony z 1miesiecznym wypowiedzeniem) lub 59zł brutto za pakiet 25GB + nielimitowany Youtube i Ipla (również umowa na czas nieokreslony z 1 miesiecznym wypowiedzeniem) - jak widać warto było poczekać bo jak powiedzieli 50% z ceny zeszli..... :)
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Re: Przedłużenie umowy Plus Internet

Post autor: szewol »

To nie nowość, po złożeniu i zarejestrowaniu wypowiedzenia, dział utrzymania ma znaczne lepsze promocje niż punkty sprzedaży. Tak jest prawie u każdego operator telekomunikacyjnego i TV. Ale większość ludzi i tak bierze oferty, które słyszą w salonach. Ktoś musi płacić więcej, by taniej mógł korzystać ktoś :-)
adek20
Początkujący PlusManiak
Posty: 29
Rejestracja: 4 sty 2013, o 10:05

Re: Przedłużenie umowy Plus Internet

Post autor: adek20 »

A czy ktoś wie czy przedłużając umowę z DUK (15GB za 30zł) przysługuje jeszcze rabat 10zł za to że ma się abonament na telefon ??
ODPOWIEDZ