Iplus Extra, pytanie

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
Karaluch
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 22 paź 2008, o 18:35

Iplus Extra, pytanie

Post autor: Karaluch »

Otóż mam telefon z Mixplusem i laptopa z Iplusem. Nie rozmawiam aż tak dużo i zawsze zostaje trochę kasy na Mixplusie. Stąd rodzi się moje pytanie, czy można tak zrobić, że np. wysyłam sms i kasa za pakiet Iplusextra zostanie naliczona na kartę sim w telefonie a sam pakiet zostanie aktywowany na karcie odpowiedzialnej za Iplusa? Można tak zrobić? Mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi.
Awatar użytkownika
Marciano
Szalony PlusManiak
Posty: 260
Rejestracja: 29 gru 2008, o 17:21
Lokalizacja: dolnośląskie

Post autor: Marciano »

Wiadomo o co chodzi, niestety nie możesz tak zrobić. Jedyne wyjście aktywacja pakietu na karcie z taryfą mixplus, i przełożenie jej do modemu. Wtedy będziesz mógł korzystać z internetu za pośrednictwem karty z telefonu i pakietu który uruchomiłeś.
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Post autor: tomek »

iPlus Extra doliczany jest do rachunku? Czy po okresie próbnym, przy podpisaniu umowy dostaje się nowy limit danych?
Awatar użytkownika
Connected
Szalony PlusManiak
Posty: 216
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 23:20
Lokalizacja: Salon Firmowy Plus /3miasto
Kontakt:

Post autor: Connected »

iPlus extra jest doliczany do kolejnej FV. Po okresie próbnym (mam na myśli iPlus weź na próbę) pozostaje taki sam limit danych do pobrania/wysłania i kwota abonamentu jaką wybraliśmy podczas podpisywania umowy. Zawsze możesz przejść na wyższy abonament. Na niższy dopiero po 12 m/c za dodatkową opłatą.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
JohnyTwice
PlusManiak
Posty: 124
Rejestracja: 8 lut 2009, o 11:53
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post autor: JohnyTwice »

Connected pisze: Zawsze możesz przejść na wyższy abonament. Na niższy dopiero po 12 m/c za dodatkową opłatą.
Pozdrawiam
Mała poprawka. Po 24 m-cach na niższy. W trakcie karencji tylko na wyższy można zmienić.
ODPOWIEDZ