iPlus: Darmowa migracja między taryfami

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

iPlus: Darmowa migracja między taryfami

Post autor: witan93 »

Komórkowa sieć Plus wprowadzi do swojej oferty promocję dla dotychczasowych abonentów usługi iPlus, którzy będą mogli dokonać zmiany internetowej taryfy.

Promocja "Migracja w iPlus" obowiązuje od 18 lutego 2009 roku i skierowana jest do dotychczasowych abonentów internetowej usługi iPlus .

W ramach promocji abonent będzie mógł dokonać bezpłatnej zmiany umowy w zakresie promocyjnego planu cenowego iPlus na analogiczny lub droższy plan cenowy obowiązujący od października 2008 roku ze zwiększonymi limitami transmisji danych.
Promocja może okazać się przydatna dla tych abonentów, którzy podpisywali umowę na iPlus, gdy w ofercie dostępne były tylko dwie taryfy - iPlus prywatnie 60 zł z 1 GB danych oraz iPlus prywatnie 110 z 4 GB danych (w biznesie taryfy te nosiły nazwy, dopwiednio: iPlus firmowo 49 oraz iPlus firmowo 89)

Zmianę taryfy iPlus ze starszej na nową o tej samej wartości lub wyższej będzie można dokonać za pomocą telefonicznego lub internetowego Biura Obsługi Klienta.
Media2.pl
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Powiem krótko: wreszcie! :-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Post autor: witan93 »

To powinno być wprowadzone od razu po pojawieniu się nowych taryf, ale dobre i to.
zaraz wracam
PlusManiak
Posty: 50
Rejestracja: 5 lut 2009, o 12:20

Post autor: zaraz wracam »

Mogliby też zwiększyć choć trochę limit w starych taryfach...
witan93
Szalony PlusManiak
Posty: 715
Rejestracja: 1 paź 2008, o 14:35

Post autor: witan93 »

zaraz wracam no to właśnie posiadacze starych taryf mogą bezpłatnie zwiększyć limit! Jest to odpowiednio: 1GB 60zł, 3GB 75zł, 8GB 110zł, 13GB 160zł.
mikolaj211
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 24 lip 2008, o 19:53

Re: iPlus: Darmowa migracja między taryfami

Post autor: mikolaj211 »

No nie powiem, że mnie ta wiadomość nie ucieszyła ;].

Mam tylko takie pytanie - teraz mam iplusa 60/msc, umowa podpisana w lipcu 2008, czyli trwa do lipca 2010. Oczywiście wtedy nie było wtedy, gdy podpisywałem umowę nowych planów taryfowych. Teraz chciałbym podnieść abonament na opcję 110zł/msc. Czy będę musiał podpisać do tego jakieś zobowiązanie, czy jest to tylko tak na ładne oczy :D? Bo chodzi mi o to, czy hipotetycznie, po powiedzmy 2 okresach rozliczeniowych będę mógł bez żadnych konsekwencji wrócić do mojego planu 60zł/msc i korzystać z niego do końca umowy?
tilla
Starszy Plusmaniak
Posty: 159
Rejestracja: 15 lut 2009, o 15:33

Re: iPlus: Darmowa migracja między taryfami

Post autor: tilla »

nic nie musisz dodatkowo podpisywać, po prostu zmieniasz - nawet przez eBOK powinieneś mieć taką możliwość...
no i oczywiście po dwóch miesiącach czy jakimkolwiek innym czasie możesz sobie z powrotem wrócić do dotychczasowego abonamentu - tylko płacisz wtedy za zmianę na niższy abonament - nie pamiętam dokładnie ile to jest, trzeba by w cenniku zobaczyć, ale coś koło 25-30 zł.
ODPOWIEDZ