telefon wpadł do wody- brak zasięgu

Napraw serwisowych w Plusie, procedury, uwagi dotyczące serwisów....
Nicole1972
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 4 lis 2013, o 11:28

telefon wpadł do wody- brak zasięgu

Post autor: Nicole1972 »

Proszę mi podpowiedzieć co mogę jeszcze zrobić, aby odzyskać komórkę Sony Xperia J! Wpadła mi do wody i jest brak zasięgu, zaniosłam do serwisu pogwarancyjnego (nie PLUS), dali mi nadzieję, po czym okazało się, że niestety nie "podniósł" się!Wydawałoby się, że to nie jest jakiś wielki problem, w końcu chyba są jakieś części odpowiadające za zasięg, ale niestety...nie stać mnie na nową zważywszy, że za tę zapłaciłam tylko 49 zł, przy okazji przedłużenia umowy...jestem załamana....Czy jest szansa, że serwis z PLUSA ma większe kompetencje, niż inne serwisy?Czy to możliwe, że w dobie takiego postępu nie da rady wymienić części odpowiedzialnych za zasięg?Oczywiście jeśli wymienimy całą płytę główną czy jak to się tam nazywa i zapłacimy prawie 7 stówek no to rzecz jasna będzie działać, ale kogo to stać, zwłaszcza, że na allegro można do 500 zł kupić, co jest nadal ceną zawrotną jak dla mnie!
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: telefon wpadł do wody- brak zasięgu

Post autor: pepcia2 »

Nie ma czegoś takiego jak serwis Plusa. Plus tylko wysyła telefon do serwisu producenta czyli do Sony w twoim przypadku.
Pewnie jest kilka serwisów Sony w Polsce, ale czy coś innego są w stanie zrobić, wątpię...
Nicole1972
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 4 lis 2013, o 11:28

Re: telefon wpadł do wody- brak zasięgu

Post autor: Nicole1972 »

no źle się wyraziłam, fakt- PLUS tylko wysyła...to aż dziwne w dzisiejszych czasach...doszywają ludziom obce organy a komórki nie potrafią zreperować haha...och jakby się przydała czarodziejska różdżka!...dzięki
ODPOWIEDZ