Sony Xperia Tipo wada fabryczna

Napraw serwisowych w Plusie, procedury, uwagi dotyczące serwisów....
damian354
Nowy
Posty: 5
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 24 gru 2013, o 13:05

Sony Xperia Tipo wada fabryczna

Post autor: damian354 »

Witam, zakupiłem SE Xperia Tipo pierwsza wada to dotyk który się odkleił w rogu poszedł na wymianę ok wróciło wszystko z nowym oprogramowaniem nie wiadomo po co wymienili, ale ok... było to jakieś 6 miesięcy temu. Teraz zauważyłem małą jasną plamę, dotyk znów się odkleja ok, ale czy np. zawieszanie się telefonu na dworze to nie jest wada fabryczna w tym modelu? Miałem wiele dotyków i z żadnym nie było tyle problemów. Moja koleżanka ma taki sam tylko nowszy i ma to samo. Co zrobić w takim przypadku gdy telefon działa w domu normalnie, ale już na dworze przy lekko niższej temperaturze nie?
HaPe
Szalony PlusManiak
Posty: 424
Rejestracja: 5 maja 2013, o 17:14

Re: Sony Xperia Tipo wada fabryczna

Post autor: HaPe »

Nie oddawaj na gwarancje, tylko reklamuj u sprzedawcy telefon. Z moją tipo to samo. Też masz na środku w dolnej części ekranu mocniej świecący ekran?
damian354
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 24 gru 2013, o 13:05

Re: Sony Xperia Tipo wada fabryczna

Post autor: damian354 »

Oddałem na gwarancję i od miesiąca nie mam telefonu. No, ale telefon wziąłem na mixplusa. Tak mam, na innym tle go widać - dotyk już raz miałem wymieniany. Nie wiem co oni kombinują, ale już mnie to wku...
lichak232
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 31 lip 2013, o 06:23

Re: Sony Xperia Tipo wada fabryczna

Post autor: lichak232 »

Ja mam taki sam model tel. i nie mam z nim zadnych problemow poza dolnym, srodkowym, swiecacym bardziej ekranie.
A jak na takie prametry to bardzo szybki jest i wgl.
damian354
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 24 gru 2013, o 13:05

Re: Sony Xperia Tipo wada fabryczna

Post autor: damian354 »

Moi znajomi maja i kazdy narzeka a w zimie to juz masakra wiec nie wiem coś mnie bierze...
ODPOWIEDZ