LG E610 cena napraw

Napraw serwisowych w Plusie, procedury, uwagi dotyczące serwisów....
Quasenthio
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 2 maja 2014, o 12:05

LG E610 cena napraw

Post autor: Quasenthio »

Witam ! Mój LG spadł mi i zniszczył się wyświetlacz, nie działa także wejście USB/ Ładowanie a także przycisk ściszania. Moje pierwsze pytanie jaka będzie ok. cena naprawy tego i w jakim czasie to wszystko. Jeśli było by to możliwe to jaki dodatkowy koszt ramki jest ;) Dziękuje z góry za odpowiedz :)
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: LG E610 cena napraw

Post autor: lodyga »

A jak mamy CI powiedzieć jaki koszt naprawy?
Idź do jakiegoś serwisu i Ci powiedzą ale moim zdaniem się nie opłaca...myślę że koło 250 zł... Kiedyś sam wyświetlacz to koszt 200zł...z pół roku temu, sprzedałam ten telefon bo był "delikatny"...Moim zdaniem się nie opłaca....Nowy w MM 350 zł..
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
Quasenthio
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 2 maja 2014, o 12:05

Re: LG E610 cena napraw

Post autor: Quasenthio »

A jeśli kupię wyświetlacz na allegro i im zaniosę ?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: LG E610 cena napraw

Post autor: sl@w_es »

Kupić możesz, ale przed zakupem znajdź serwis który zaakceptuje takie rozwiązanie. Większość serwisów sama dokonuje zakupów części po cenach przystępniejszych niż dla zwykłego "Kowalskiego" po to by na tym zarobić poprzez zastosowanie odpowiednio wysokiej marży na części. Niektórzy posuwają się nawet do tego, że nie ważne czy część będzie od nich czy dostarczona przez Ciebie to i tak cena usługi będzie zbliżona i nic na to nie poradzisz, więc na początku zalecałbym wyjaśnienie wszystkich wątpliwości.
Oczywiście mam na myśli serwisy niezależne od producenta, bo w autoryzowanych numer z indywidualnym zakupem części nie przejdzie, no może po okresie gwarancji tak.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ