Samsung Galaxy Mini II - Wibracje

Napraw serwisowych w Plusie, procedury, uwagi dotyczące serwisów....
Szymon1996
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 30 lis 2013, o 09:39

Samsung Galaxy Mini II - Wibracje

Post autor: Szymon1996 »

Cześć :)
Pisze w sprawie mojego telefonu - Samsunga Galaxy Mini II.
Nie sprawiał mi nigdy zbyt dużo problemów jeśli chodzi o jego funkcjonowanie, jednak dzisiaj mnie zaskoczył na tyle, że nie moge sobie poradzić z rozwiązaniem kłopotu dotyczącego wibracji.

Nagle przestały działać powiadomienia wibracjami, gdy otrzymuje SMS'y. Zdziwiło mnie to, więc postanowiłem poszukać informacji na ten temat w internecie. Wibracja przy włączaniu, dzwonieniu na mój telefon działa, więc pewnie coś się przestawiło, myślałem, że dam radę.

-Włączyłem i wyłączyłem telefon,
-odinstalowałem aplikacje, które mogłyby spowodować zablokowanie wibracji (Battery Doctor)
-włączyłem powiadomienia w menu wiadomości
korzystałem jeszcze z kilku takich porad wyczytanych na różnych forach, jednak nic nie pomogło. Zostało mi tylko przywrócenie ustawień fabrycznych, ale to już tylko ostateczność...

Zwracam się z prośbą o pomoc tutaj, ponieważ już raz udało się znaleźć rozwiązanie co do mojego problemu. Teraz również licze na pozytywne zakończenie sprawy :)

Pozdrawiam!
niko10
Szalony PlusManiak
Posty: 860
Rejestracja: 1 cze 2014, o 18:58

Re: Samsung Galaxy Mini II - Wibracje

Post autor: niko10 »

A w ustawieniach aplikacji SMS (nie systemu) masz zaznaczone powiadomienia z wibracją?
Szymon1996
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 30 lis 2013, o 09:39

Re: Samsung Galaxy Mini II - Wibracje

Post autor: Szymon1996 »

Wchodzę w wiadomości, ustawienia. Mogę tylko zaznaczyć, że powiadomienia pojawiają się na pasku oraz mogę wybrać dźwięk. Nie ma nic o wibracjach, no chyba, że nie o te ustawienia chodzi ;(
niko10
Szalony PlusManiak
Posty: 860
Rejestracja: 1 cze 2014, o 18:58

Re: Samsung Galaxy Mini II - Wibracje

Post autor: niko10 »

No ja mam znacznie więcej opcji w aplikacji SMS/MMS - ustawienia, powiadomienie - wibracje. Może spróbuj zainstalować sobie inną aplikację do SMS/MMS ze sklepu Google Play. Mają sporo więcej opcji, bo nie mam pomysłu innego.
ODPOWIEDZ