Problem z kartą sim

Napraw serwisowych w Plusie, procedury, uwagi dotyczące serwisów....
radek7773
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 23 lut 2011, o 20:48

Problem z kartą sim

Post autor: radek7773 »

Mam problem z kartą SIM, chodzi o to że odebrałem telefon z naprawy i włożyłem swoją karte sim i patrze że nie czyta mi jej, no to spróbowałem inną karte włożyć też z plusa i normalnie chodziło myślałem że to wina karty więc wziąlem duplikat ale jak się okazało taka sama sytuacja że ta nowa karta nie działa mi a inne normalnie chodzą na tym telefonie dzowniłem do biura obsługi i znowi mi kazali wymienić karte na nową bo niby uszkodzona od początku była (chociaż ta karta na innym telefonie działała normalnie) i znowu wziąłem duplikat aktywowali mi ją i znowu na tym nowym telefonie mi nie działa a na innych działa bez problemu, wie ktoś w czym może być problem bo to naprawde dziwne jest.. karta działa na innych telefonach a na tym nowym nie, a inne karty działają na tym nowym
lavengeresse
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 26 lip 2014, o 12:45
Lokalizacja: Strzyżów/Rzeszów

Re: Problem z kartą sim

Post autor: lavengeresse »

Podejdź do najbliższego Punktu Plusa i poproś, aby przesłali dokładnie opisane zgłoszenie wg odpowiedniej formatki mailowo bezpośrednio do Działu Technicznego (WAŻNE! Nie do Departamentu Reklamacji) z opisem problemu. To powinno rozwiązać sprawę.
PLAY'em nie strasz, bo się ze*rasz.
ODPOWIEDZ