dziwny problem z polączeniami przychodzacymi

Napraw serwisowych w Plusie, procedury, uwagi dotyczące serwisów....
serduszkoo85
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 24 sie 2014, o 09:33

dziwny problem z polączeniami przychodzacymi

Post autor: serduszkoo85 »

Witam,
moze ktoś mial podobną sytuację i coś mi doradzi bo nie wiem co jest grane. Otórz od 4 dni można się do mnie dodzwonić jedynie jeśli ja pierwsza gdziekolwiek zadzwonię. Telefon jest normalnie włączony lezy przede mną, dzwonię z drugiego na swój nr i mówią ze abonent niedostępny:/ Biore swój do ręki - oddzwaniam - sygnal idzie normalnie i po chwili dostaję sms ze się próbowano do mnie dodzwonić,. Przez jakis czas dziala juz wszystko ok. Dopiero jak poleży dłuższa chwilę to znów jestem "niedostępna" .
Zresetowalam wczoraj telefon ale problem pozostał więc już nie wiem o co w tym chodzi ?

Mial ktoś podobnie ?
adamap
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 25 sie 2014, o 20:08

Re: dziwny problem z polączeniami przychodzacymi

Post autor: adamap »

mam podobnie od paru dni. Telefon nieużywany przez jakiś czas działa, nie ma reguły ile, a potem nagle ktokolwiek do mnie dzwoni to słyszy "ABONENT CZASOWO NIEDOSTĘPNY...". Tak samo smsy wtedy nie dochodzą. Po ponownym uruchomieniu telefonu zaczyna wszystko działać. Największy problem polega na tym, że nie wiem kiedy tak naprawdę nie działa, a kiedy jest ok.
Już myślałem, że telefon mi się zepsuł :evil: Poszedłem i kupiłem nowy, a ten niby popsuty chciałem dać do naprawy reklamacyjnej i dowiedziałem się w salonie, że mają problemy z siecią. Podobno naprawiają.
kruszynka85
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2014, o 08:51

Re: dziwny problem z polączeniami przychodzacymi

Post autor: kruszynka85 »

U mnie dzieje się to samo. Mam telefon na androidzie.... i moi znajomi co mają takie telefony mają ten sam problem. Natomiast Ci co mają starsze typy telefonów korzystają bez problemów. Z czego to wynika? Przecież nie będę co pół godziny włączać i wyłączać telefonu.
gees
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 cze 2014, o 11:21

Re: dziwny problem z polączeniami przychodzacymi

Post autor: gees »

CZeść.
U mnie dzieje się to samo ale tylko wtedy gdy nie odbiorę połączenia! Po odebraniu połaczenia można odebrać również to następne. Jeśli je pominiemy to wszystko sie blokuje I stajemy sie niedostępni. Jak wspomniał poprzednik do restartu urządzenia.

Czy do tematu mógłby właczyć się ktoś z supportu Plusa???
U mnie problem występuje na Samsungu S5 w Jankach koło Wawy.
pgrzesko
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 26 wrz 2014, o 20:30

Re: dziwny problem z polączeniami przychodzacymi

Post autor: pgrzesko »

Mam podobny problem, gdy mój telefon jest podłączony do sieci LTE nie da się do mnie dodzwonić (głucho w słuchawce, żadnego komunikatu)
Wygląda na to że karta nie przełącza się na 3G by powiadomić o połączeniu przychodzącym. Jak w ustawieniach dam na sztywno 2G i 3G problem znika. Jakiś pomysł co z tym mogę zrobić?
niko10
Szalony PlusManiak
Posty: 860
Rejestracja: 1 cze 2014, o 18:58

Re: dziwny problem z polączeniami przychodzacymi

Post autor: niko10 »

Tak, zgłosić do DOK via forum, mail, telefon i poskarżyć się na CSFB.
ODPOWIEDZ