uszkodzony modem

Napraw serwisowych w Plusie, procedury, uwagi dotyczące serwisów....
siwa
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 26 wrz 2014, o 11:31

uszkodzony modem

Post autor: siwa »

Witam,
mam umowę Internet lte dla studentów 15 GB i za 1 zł dostałam modem ZTE MF823
niestety siostra zahaczyła za laptop tak że wygięła modem, co prawda działa, ale jego stan jest marny i częstooo się rozłącza. co mogę zrobić??? jest jakaś gwarancja? :-(
niko10
Szalony PlusManiak
Posty: 860
Rejestracja: 1 cze 2014, o 18:58

Re: uszkodzony modem

Post autor: niko10 »

Jest 24 miesięczna gwarancja, w punkcie Plusa oddaj. Dowód zakupu weź i gwarancję.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: uszkodzony modem

Post autor: habish »

Na pewno nie na uszkodzenia mechaniczne.
niko10
Szalony PlusManiak
Posty: 860
Rejestracja: 1 cze 2014, o 18:58

Re: uszkodzony modem

Post autor: niko10 »

Ja bym się nie przyznawał, skoro działa, ale czasami rozłącza, to nie jest to modem przejechany walcem. Spróbować warto. Mnie serwis Samsunga często szedł na rękę pomimo moich błędów i teraz ma dobrego klienta. ;-)
mikiasa
Szalony PlusManiak
Posty: 805
Rejestracja: 14 lip 2014, o 17:16
Lokalizacja: Lublin

Re: uszkodzony modem

Post autor: mikiasa »

siwa pisze:............ co prawda działa, ale jego stan jest marny ..............
Taki opis usterki skutecznie wyklucza naprawę gwarancyjną. Jeśli widać mechaniczne uszkodzenia.
Rafał Tchórzewski
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2015, o 22:32

Uszkodzony modem

Post autor: Rafał Tchórzewski »

A wiec niby to "uszkodzilem swoj stary modem" w salonie powiedzieli ze to uszkodzenie mechaniczne i mi nie naprawia modemu, co najlepsze nagle modem sam przestal czytac karte ale to juz obojetne. Zalozmy ze uszkodzilem ten modem. Czy moge kupic nowy modem / gdzie moge go kupic ? Juz kilka miesiecy internet chodzi na bardzo starym modemie z Play, place co miesiac po 110 zl czasem wiecej jak wykorzystam limit... A internet chodzi bardz,o bardzo wolno.. w koncu chce cos z tym zrobic bo mam umowe jeszcze do maja i nie mam zamiaru placic takich pieniedzy za tak wolny internet. Wiec ktos jakies rady co zrobic ? Lub gdzie moge kupic nowy modem, z gory dziekuje :)
matus45
Szalony PlusManiak
Posty: 496
Rejestracja: 16 lis 2014, o 17:04

Re: Uszkodzony modem

Post autor: matus45 »

Modemów, routerów do wyboru do koloru. Oczywiście kupuje się tylko tez LTE. Cena modemu już od 100 zł. Np. E3372, droższe routery MiFi czy stacjonarne z wbudowanym modemem LTE/3G. Na Allegro nie brak nowych i używanych.
ODPOWIEDZ