Zamiana telefonów

Napraw serwisowych w Plusie, procedury, uwagi dotyczące serwisów....
korbka
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 sty 2015, o 11:23

Zamiana telefonów

Post autor: korbka »

Witam, Jakieś 2 miesiące temu oddałam telefon kazam 4 do naprawy w serwisie. Czekałam na niego dość długo bo aż 1,5 miesiąca. Gdy w końcu mogłam go odebrać okazało się że na moim telefonie znajduję się ok 300 zdjęć osobistych jakiegoś pana. Spiesznie udałam się do punktu Plus z informacją że telefon który dostałam nie należy do mnie ( model ten sam aczkolwiek tył obudowy inny) koleś na to że pewnie telefon był testowany czy dobrze działa i serwis nie usunął ich. Pan specjalista (kierownik) kazał sprawdzić panu który mnie obsługiwał nr imei telefonu z nr imei podanym na karteczce. Okazało się że się zgadza. Po 2 tyg od oddania telefonu dzwoni pan kierownik i każe (nie prosi) oddać niezwłocznie ten telefon który dostałam do punktu Plus bo okazało się że on jednak nie jest mój. Okazało się że przysłali go w tym dniu co dzwonił ten Pan. I moje pytanie odnośnie tej historii co ja mam zrobić? W senie skąd teraz mam wiedzieć który telefon jest mój i czy należy mi się jakieś odszkodowanie w tej sprawie. Nie zrozumiałe by było dla mnie jeżeli PLUS nie poniósłby za to jakiejkolwiek odpowiedzialności. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ