Nie moge zobaczyc stanu konta

Napraw serwisowych w Plusie, procedury, uwagi dotyczące serwisów....
Richii
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 24 lut 2015, o 21:52

Nie moge zobaczyc stanu konta

Post autor: Richii »

Witam
Od 3 dni gdy wpisuję kod *100# wyskakuje komunikat " usługa chwilowo nie dostepna, sproboj pozniej" Do tego inne kody np *121# *110# działają. lecz nie moge tez korzystac z internetu ;c . zasieg i wszytko jest . Proszę o pomoc ! ;c
Awatar użytkownika
Kazimierz.Henryk
PlusManiak
Posty: 86
Rejestracja: 20 lut 2015, o 11:57

Re: Nie moge zobaczyc stanu konta

Post autor: Kazimierz.Henryk »

Witaj, a nie masz przy czasem mix plusa? Sprawdź *147#? Jeśli tak to 2 pierwsze zasilenia należy dokonać kwotą wynikającą z umowy w pierwszym miesiącu od podpisania umowy. Później już można zasilać np. 1 karta na 30 dni. Zasilenia należy dokonać 1 kodem nie można łączyć kart, gdyż takie zasilenie nie odblokuje konta i nie zostanie zaliczone do spłaty kontraktu. Jeśli jest to kolejne zasilenie to zasil telefon kwotą wynikającą z twojej umowy. Wtedy usługi i stan konta się odblokuje.
Dominikk
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 2 mar 2015, o 18:17

Nie mogę sprawdzić stanu konta oraz doładować

Post autor: Dominikk »

Od paru dni gdy wpisuje *100# wyskakuje powiadomienie: Wystąpiły problemy z obsługą zlecenia.
Dzisiaj chciałem doładować konto, wyskoczyło, że mam poczekać na sms potwierdzający. Czekam bardzo długo i nadal nic nie przyszło. Numer nie mam na abonament. Nie wiem co teraz z tym zrobić.
Jest na to jakieś rozwiązanie?
Jeśli tak proszę o szybką pomoc.
ODPOWIEDZ