problem z transmisja danych

Napraw serwisowych w Plusie, procedury, uwagi dotyczące serwisów....
Mateo1998
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 19 lip 2015, o 21:27

problem z transmisja danych

Post autor: Mateo1998 »

Mam smartfon manta ms5002 mam problem ... po wykupiłem pakiet internetu bo nie ma u mnie wifi ... i co wszystko po właczałem transmisje danych i co z tego jak nie moge z internetu korzystac ... prosze o pomoc http://forum.android.com.pl/topic/23966 ... ie-dziala/ wszytko robiłem co trzeba na plus.pl konfiguracja telefonu itp ...ja juz to robiłem i mam aktywne wszystko co jest do tego potrzebne ...... mam smartfona juz prawie 2 tygodnie a i pierwsze 5 dni miałem internet po przez transmisje danych i potem jakby cos znikło czy cos juz nie wiem sam moze wybiore sie do najbliszego operatora plusa bo to nie pomaga ...... ale moze jak by pan zdobyl wszystkie ustawienia dla mojego telefonu manta ms5002 to bym był wdzieczny albo moze jakis filmik do tego moze ktos go mam i wszystkie ustawienia ma w porzadku ...Ps . Jest to troche dziwne ale włazyłem karte mojego taty i transmijsa danych działała wiec cos jest z moja karta moze byc to spowodowane jest duza karta jak kazda ale jest w niej mała karta ... co cos zmienia ....
Awatar użytkownika
endy
PlusManiak
Posty: 64
Rejestracja: 10 paź 2014, o 13:33

Re: problem z transmisja danych

Post autor: endy »

Jak to wina karty, to idź do Plusa i wymień.

P.S. Stawiaj kropki i przecinki, bo się tego czytać nie da
Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic - Arthur C. Clarke
Mateo1998
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 19 lip 2015, o 21:27

Re: problem z transmisja danych

Post autor: Mateo1998 »

ok spoko ,ale wiesz juz ze mi działa transmisja danych, musiałem pozmieniac troche i wogóle
ODPOWIEDZ