Słaby zasięg

Napraw serwisowych w Plusie, procedury, uwagi dotyczące serwisów....
roccoxl
Nowy
Posty: 7
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 10 lip 2008, o 12:31

Słaby zasięg

Post autor: roccoxl »

Witam wszystkich. Nie wiem czy w dobrym temacie pisze ale chciałem zgłosić pewne problemy z zasięgiem. Mieszkam w Tarnowie i w domu praktycznie nie ma zasięgu kolo domu zresztą też. Cxy tu nie ma podaje współrzędne aż 50.00340000000001 i dl 20.913138000000004
19Kacha88
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 5 paź 2016, o 20:22

Re: Słaby zasięg

Post autor: 19Kacha88 »

Witam, nie chcę zakładać nowego tematu, ale mam podobny problem. Mieszkam w miejscowości Pielgrzymka koło Złotoryi i od około 3 tygodni zaobserwowałam, że jakość sygnału jest fatalna zarówno w mieszkaniu jak i na zewnątrz. Do tej pory nie było podobnych problemów poza ekstremalną pogodą. Czy to jakaś awaria nadajnika, trwają jakieś prace renowacyjne? Po 3 tygodniach można stracić cierpliwość. Proszę o wyjaśnienie zaistniałego problemu.
madi89
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 25 lis 2016, o 19:44

Re: Słaby zasięg

Post autor: madi89 »

Witam,
wielu znajomych mieszka w miejscowości Cekanowo koło Płocka i Słupna. Wg mapy wypada tutaj akurat brak zasięgu...

Proste pytanie: Jakie Plus ma plany z tym rejonem w najbliższym czasie ? Nie chcę zmieniać sieci i wiele innych osób nie chce tego robić tutaj, dlatego jedynym pozostałym wyjściem jest ruch z waszej strony.

Czekam na odpowiedź pracownika Plus.
ODPOWIEDZ