Przeciągająca się naprawa

Napraw serwisowych w Plusie, procedury, uwagi dotyczące serwisów....
Ruudi97
Początkujący PlusManiak
Posty: 21
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 6 mar 2013, o 19:31

Re: Przeciągająca się naprawa

Post autor: Ruudi97 »

od 18 lutego czyli prawie 2 miesiące ... telefon samsung galaxy s4 gt-9515, w abo 69 zł, plusa jako plusa polecam ale serwis w którym telefon oddają pozostawia wiele do życzenia . a w plusie nic nie potrafią zrobić tylko rozkładają ręce, no ale oby to się szybko skończyło, pozdrawiam ;)
pyzinho7
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 paź 2015, o 15:26

Wydłużona naprawa telefonu

Post autor: pyzinho7 »

Witam.

9 września oddałem telefon na gwarancję w ramach serwisu wyświetlacza i do dnia dzisiejszego za każdym razem jak dzwonię to mówią, że nie dotarły części do serwisu...
Czy komuś tak przedłużała się naprawa?
krowciaa
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2015, o 14:00

Re: Przeciągająca się naprawa

Post autor: krowciaa »

Witam.
Też mam taki problem, ponieważ oddałam telefon na gwarancję ponad 3 tygodnie temu, nie wiem co mam robić, dzwoniłam do punktu Plusa, to ciągle mam czekać, ale co mi z tego czekania, skoro jestem zaniepokojona tym, że ludzie z gorszymi usterkami oddając telefon później niż ja - dostają go szybciej niż ja. Nie wiem co się dzieje i boję się, że go nie odzyskam.
Czy ja mam prawo wiedzieć co się dzieje z moim telefonem? Jeśli zostaną wprowadzone jakieś koszty - to czy Plus zadzwoni do mnie, aby mnie uprzedzić? Mam prawo odmowy wpłaty skoro podpisałam umowę że oddaję telefon na gwarancję? :(
chloe132
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2016, o 20:23

Naprawa przedłuża się

Post autor: chloe132 »

Siemka.
31.12.2015 mój telefon był oddany do salonu, powiedzieli że w ciągu 14 dni roboczych się skontaktują czy naprawią telefon na gwarancję czy płatnie (ekran oraz dotyk zepsuty). W piątek 21.01.2016 minęło 14 dni roboczych, a głos o telefonie zniknął.
Czekać do wtorku /środy i dzwonić do nich? Czy oddadzą mi telefon (zepsuty)? Też tak mieliście/macie?
AnnaMaria12
Prawie PlusManiak
Posty: 36
Rejestracja: 18 cze 2015, o 22:47

Re: Przeciągająca się naprawa

Post autor: AnnaMaria12 »

Z tymi serwisami to często się przedłuża, ja jak raz oddałam tel to czekałam 3 miesiące. Tyle dobrze że w końcu oddali naprawiony. Zawsze można zadzwonić i się dopytać na jakim etapie jest naprawa. Nie ma się co martwić że nie oddadzą telefonu bo jak go oddajemy to dostajemy na to papierek i w razie problemów czy zaginięcia mają obowiązek wywiązać się z umowy, czyli oddania tel.
nata_123
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 8 mar 2016, o 21:42

Re: Przeciągająca się naprawa

Post autor: nata_123 »

oddalam tel do naprawy 10.02 do 28.02 nie wiedzialam co sie dzieje z telefonem ale zadzwonila do mnie pani z serwisu i stwierdzila ze telefon zostal 26.02 odeslany do Lublina a potem mial trafic do salonu w ktorym go oddalam. bylam nastepnego dnia dowiedzialam sie ze telefon jeszcze nie dotarl (odleglosc ok. 50 km). na pytanie kiedy w koncu odbiore tel odpowiedz brzmiala ze zostane poinformowana smsem tylko nikt nie zapytal czy ja tego smsa odbiore poniewaz nie dostalam tel w zastepstwie bo zadnego nie bylo. teraz musze pozyczac od chlopaka ale wiadomo ze nie na dlugo. miesiac zostalam bez kontaktu z kimkolwiek a abonament musze placic normalnie. po nastepnej wizycie w salonie zostalam po prostu olana ledwo otwierajac drzwi. pan nawet nie podniosl nosa sprzed komputera i powiedzial ze telefonu nie ma i mam czekac na smsa. jutro ide i zobaczymy jak dlugo jeszcze bede musiala czekac na odebranie telefonu.
Lexorin
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2016, o 22:28

Długi czas naprawy laptopa

Post autor: Lexorin »

Witam.
Moja dziewczyna oddała laptopa do naprawy już w styczniu i dalej nie jest naprawiony, co mam robić?
Awatar użytkownika
Wrusupa
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 cze 2016, o 14:11
Kontakt:

Re: Przeciągająca się naprawa

Post autor: Wrusupa »

najlepiej czekać cierpliwie. niestety te wszystkie procedury trwają w takich firmach miesiącami, bo oni maja jakieś swoje śmieszne procedury. A najlepsze jest to że na końcu powiedzą ze i tak się nic nie da zrobić. także pomału możesz się rozglądać za nowym laptopem.
Awatar użytkownika
Zalewa4
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 21 maja 2016, o 23:55
Lokalizacja: Włocławek

Wieczne czekanie na naprawę telefonu

Post autor: Zalewa4 »

Jestem zażenowany. Oddałem telefon Huawei P8 do naprawy 24 maja tego roku. Dziś jest 22 czerwca i nadal nic. Od jakichś kilku dni codziennie dzwonię i pytam. W zależności od tego która pani odbierze, to słyszę inne wersję, np "Huawei dostarcza telefony we wtorki i czwartki" inna mówi, że "w piątki i w soboty"... Dobra gra aktorska. Co chwilę robią nadzieje, każą dzwonić. Tak naprawdę mało się na tym wszystkim znają, słychać po ich głosie i po tym co mówią, że kłamią. Są po prostu nauczone rozmawiać w taki sposób, aby klient miał wrażenie, że wszystko będzie ok "że jutro telefonik już będzie". Nie tego się spodziewałem. Idąc do punktu plusa Pani powiedziała, że spokojnie w 2 tyg powinien być. Nie wiem czemu to tak długo trwa. Siedzę na starym telefonie, który jest tak za**bany g**nem, że nie idzie wyrobić ehh... Nie licząc weekendów i świąt to dziś mija 20 dzień. Może dostanę z powrotem swój telefonik w 2025 roku jak już wyjdzie Huawei P20, who knows?
ODPOWIEDZ