Teraz jest 20 lut 2018, o 14:12

Zostaw Kontakt

Huawei B593 bez powodu odłącza wszystko podpięte przez Wi-Fi

Napraw serwisowych w Plusie, procedury, uwagi dotyczące serwisów....

przemek.g

Początkujący PlusManiak

• Podziękował : 5 razy
    Otrzymał podziękowań: 0 raz

Huawei B593 bez powodu odłącza wszystko podpięte przez Wi-Fi

Post12 gru 2017, o 12:16

Hej,

Posiadam router Huawei B593s-22.

Od czasu do czasu urządzenia (komputery, telefony) podpięte do routera za pośrednictwem WLAN najzwyczajniej w świecie rozłączają się. Na liście dostępnych połączeń wciąż widnieje sieć rozgłaszana przez router, ale albo ma 0 kresek zasięgu (przy sile sygnału "bardzo dobra"), albo urządzenie odbiorcze nie reaguje na próbę połączenia się z nią.

Problem pojawia się notorycznie, w różnych odstępach czasu - raz na dzień, raz na dwa dni, albo co kilka godzin. Nie jestem w stanie stwierdzić, co wyświetla wtedy panel administracyjny routera, bo połączenie kablowe wyświetla mi się wtedy jako "Połączony - brak Internetu", a próba wejścia pod adres panelu kończy się błędem 102 - serwer odrzucił połączenie.

Restart sprzętu rozwiązuje problem, ale chwilowo. Przywrócenie ustawień fabrycznych nic nie zmieniło.

Nie wiem za bardzo od czego zacząć diagnostykę. Nigdy wcześniej nie miałem problemu z tym urządzeniem. W logach, dostępnych w panelu administracyjnym routera, nie widzę nic specjalnego poza dziwnymi pozycjami "Głos - Powodzenie - Wykryto odłożenie na widełki", datowanymi na 1 stycznia 2013 roku, które przewijają się między innymi, poprawnie datowanymi wpisami.

Będę wdzięczny za jakiekolwiek sugestie.

Pozdrawiam.
Etui Huawei P10 Lite

Powrót do Naprawy serwisowe