Serwis wyświetlacza - DIGITAL CARE

Napraw serwisowych w Plusie, procedury, uwagi dotyczące serwisów....
wrocman
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 4 wrz 2015, o 14:59

Serwis wyświetlacza - DIGITAL CARE

Post autor: wrocman »

Witam,

W dniu 23 marca pękł mi wyświetlacz w Honor 8. Mam wykupioną usługę serwis wyświetlacza (przed 30.09.17) więc zgłosiłem usterkę zgodnie z regulaminem. Digital-Care naprawę uznał i wysłał do mnie kuriera. Kurier przyjechał i urządzenie trafiło do serwisu Regeneris. Po 2 dniach otrzymałem zgłoszenie, że wyświetlacz mi wymienią, ale po uiszczeniu 120 zł z tytułu naprawy innych elementów, które nie wynikają ze zgłoszenia ani nie są objęte gwarancją producenta czy też ubezpieczeniem. Uszkodzenia nie wypływają na wymianę wyświetlacza ani nie są zepsute (wgniecenie na obudowie oraz ryski na tylnej obudowie).

Niestety ani Dział Reklamacji, ani ubezpieczycie a tym bardziej serwis nie chcą mi wyjaśnić dlaczego została wymuszona dodatkowa opłata za elementy, które nie były zgłoszone do naprawy? Po uzyskaniu informacji od producenta, opłata byłby zasadna jeśli urządzenie trafiłoby do serwisu w ramach naprawy gwarancyjnej producenta.

Bardzo proszę o porady, bo serwis wyświetlacza samego nie naprawi "bo nie" a nie mam zamiaru płacić na wymianę elementu nie wpływającego na działania telefonu a jest tylko uszkodzeniem wizualnym.

Pozdrawiam, Michał
Popsuty18
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 14 cze 2018, o 14:47

Re: Serwis wyświetlacza - DIGITAL CARE

Post autor: Popsuty18 »

U mnie jest taka sytuacja, 8 maj 2018 telefon odbiera ode mnie kurier w celu wymiany wyświetlacza przez digital care w ramach ubezpieczenia. 18 maj dostaje meila "Serwis wskazał konieczność wymiany dodatkowych części nie objętych usługą (tylna klapka z jej elementami, taśma z sensorem), aby urządzenie sprawnie funkcjonowało. Proszę o decyzję czy jest zgoda na dopłatę w kwocie: 108,98 zł".
Robię przelew i do dnia dzisiejszego nie ma telefonu tylko smsy "Witamy. Z powodu opozniajacej sie dostawy czesci naprawa urzadzenia ulegnie przedluzeniu. Przewidywana data zakonczenia naprawy to Brak daty....NIE POLECAM
plustodno
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2018, o 20:29

Re: Serwis wyświetlacza - DIGITAL CARE

Post autor: plustodno »

Mam to samo w S7 też chcą dodatkowej kasy jawne naciąganie ludzi i oszustwo po co wciskać kit Oszuści i ty
renus
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 3 lip 2018, o 18:59

Re: Serwis wyświetlacza - DIGITAL CARE

Post autor: renus »

mam samsungJ5 2017, nakleiłem dodatkową szybkę ale niestety krach jakież moje zdziwienie gdy chciałem skorzystać z usługi SERIS WYŚWIETLACZA serwis wyświetlacza to bubel nad buble, oczywiście dopłata bo nie sa w stanie wymienić wyswietlacza gdyż aparat jest zgrzewany , a gdzie w umowie jest taki punkt ze usługa serwis wyświetlacza dotyczy tylko niektórych modeli, kilka razy pisali że koszt wymiany dodatkowych elementów to 200 pln, po kilku tel., reklamacjach i "dodatkowej analizie przez ten sam serwis" koszt zmniejszył się do 60pln. po miesiącu odesłali telefon za zdjęta przez nich szybką dodatkową, ale wyswietlacz wygląda jakby stado baranów po nim przebiegło. nie wiem co robić dalej POMOCY.....
Popsuty18
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 14 cze 2018, o 14:47

Re: Serwis wyświetlacza - DIGITAL CARE

Post autor: Popsuty18 »

received_10155645400109033.jpeg
Po ponad 2 miesiącach oczekiwania na naprawiony tel, postanowiłem by odesłali mi telefon nie naprawiony (nie ma części do Noki 6 :) telefon był 100 % sprawny tylko pękł wyświetlacz. W dniu dzisiejszym tj 8.07.2018 otrzymałem przesyłkę z moim telefonem
Załączniki
received_10155645398909033.jpeg
damiank
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2018, o 13:12

Re: Serwis wyświetlacza - DIGITAL CARE

Post autor: damiank »

Zapraszam wszystkich Państwa, którzy czują się oszukani przez firmę DigitalCare do złożenia wspólnego pozwu. Na początek wystarczy zapisać się pod poniższym linikiem:
http://wspolnypozew.com/grupy/show/pozwy/digitalcare
Do złożenia pozwu potrzebnych jest minimum 10 osób. Osoby chcące dołączyć proszę o zabezpieczenie i kolekcjonowanie wszelkich dowodów obciążających tych oszustów.

Pozdrawiam,
Damian
B.M.
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2018, o 16:21

Re: Serwis wyświetlacza - DIGITAL CARE

Post autor: B.M. »

Oddałam telefon do naprawy 27.06.18(Huawei Honor 8), 10.07. dostałam informację, że konieczna jest wymiana tylnej pokrywy, cena za wymianę wynosiła niecałe 82zł, zapłaciłam 12.07( na wpłatę miałam 2 dni), później zero kontaktu ze strony Digital Care. Po pierwsze w umowie jest wyraźnie napisane, że na odbiór i dostarczenie z powrotem kurierem mają po 2 dni robocze, natomiast sama wymiana wyświetlacza może zająć maksymalnie 7 dni kalendarzowych, więc skąd informacja o wymianie tylnej pokrywy aż po 2 tygodniach?
Po drugie w umowie wyraźnie pisze, że jeżeli naprawa się wydłuży muszą poinformować o ile. Ja mimo kilku telefonów zawsze otrzymywałam odpowiedź " nie jesteśmy w stanie powiedzieć, czekamy na część" prosiłam o kontaktowanie się z serwisem i nawet producentem, aby podano chociaż orientacyjny czas naprawy, ale to na nic się nie zdało.
Po trzecie każdy telefon zastępczy, jaki mi przysłali był w jakiś sposób niesprawny. Pierwszy(dostarczony w 5 tygodniu naprawy!) posiadał blokadę ekranu w formie wzoru, w co po prostu nie mogłam uwierzyć. Drugi(otrzymany tydzień przed oddaniem telefonu z naprawy) w ogóle się nie włączył.
Następną rzeczą jest niesprawna lampa błyskowa po "naprawie". Uważam, że 7 tygodni(telefon wrócił do mnie 20.08) wystarczyło w zupełności, aby porządnie wykonać tą naprawę.
Serwis Digital Care w moim odczuciu najzwyczajniej nie szanuje klientów ani ich praw. Nie polecam nikomu.
pegasus001
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 8 lis 2016, o 12:23

Re: Serwis wyświetlacza - DIGITAL CARE

Post autor: pegasus001 »

Witam. Zbity Honor 8 trafił do tych oszustow za posrednictwem kuriera. Zlecili mi kontakt telefoniczny, w trakcie ktorego otrzymalem informacje, ze oprocz uszkodzonego wyswietlacza trzeba wymienic jeszcze plyte glowna, klapke baterii, kamery, tasme ze zlaczem USB. Telefon byl sprawny, tylko mial zbity digitizer. Korzystalem z niego do czasu odebrania go przez kuriera. Posiadam jego zdjecia sprzed kilku dni przed wysylka z numerami telefonow. Widac na nich, ze telefon jest sprawny. Za naprawe tych czesci chca ok. 800zl - bez tego nie beda ruszac wyswietlacza... Proponowano mi tez otrzymanie Huaweia Mate 10 Lite za doplata ok. 700zl, a po dalszej, trwajacej kilkadziesiat dni bez zgody na naprawe za telefonu za ok. 800zl, zaproponowano mi otrzymanie bez dodatkowych oplat telefonu Xiaomi Redmi 5A. Lubia pisac, ze telefon jest urzadzeniem elektronicznym, ktory sie psuje itp itd... Od poczatku nie jestem w stanie dojsc z nimi do porozumienia.

Biore udzial w pozwie, i postaram sie o jego wieksze zasiegi.
Pozdrawiam i zachecam poszkodowanych do wziecia udzialu w pozwie zbiorowym, bo to, co sie dzieje w tej nieuczciwej firmie przekracza juz ludzkie pojecie...
lukasbiggie
Prawie PlusManiak
Posty: 46
Rejestracja: 19 sty 2015, o 12:57

Digital Care i zepsuty telefon po wymianie wyświetlacza

Post autor: lukasbiggie »

Witajcie :) odesłałem swój telefon Motorola Moto X Force na wymianę wyświetlacza do Digital Care 31.08.2018 roku, telefon wrócił do mnie wczoraj tj 19.09.2018, oczywiście odbiór telefonu był zlecony na adres firmy w której pracuję. Telefon normalnie się uruchomił, pokazało się okno konfiguracji jak w normalnym nowym telefonie, jednak z racji iż byłem w pracy wyłączyłem go wsadziłem do pudełka i tak zostawiłem do powrotu z pracy. Po powrocie z pracy telefon już sie nie uruchomił. podłączyłem go zatem do ładowarki, naładował do 15% odłączyłem go (naładował dość szybko bo w mniej niż 3 minuty to było dziwne) włączyłem pokazała się opcja jak przy nowym telefonie, a więc konfiguracja, przeszedłem do punktu gdzie wpisuje się swoje konto google i pojawił się problem:

Zaloguj się na konto przypisane do tego telefonu (coś jak w iphonach), utworzenie nowego konta nic nie pomogło, to jeszcze mógłbym przeżyć. Poczytałem na necie, że trzeba odczekać 24h od wpisania. A więc zostawiłem go podłączonego do Turbo Ładowarki, ale ładowanie nic mu nie dało bo dochodziło do max 30% a później drastycznie spadało do 1% i tak przez cały czas.

Poczytałem więcej, zrobiłem Hard Reset z poziomu wyłączonego telefonu i to również nic nie dało o czym przekonałem sie dzisiaj rano, telefon podłączony do szybkiej ładowarki od godziny 23 w nocy do 6:20 nad ranem naładował baterię na 3%.


Aktualnie telefon jest cegłą, ma wymieniony wyświetlacz na nowy, ale po pierwsze jest zablokowany, a po drugie nie ładuje baterii, próbowałem na różnych ładowarkach (w domu mam same motorole albo Lenovo) nic to nie dało.

Z tego co wyczytałem na necie to ktoś z serwisu musiał założyć konto google na nim, a później zrobić Hard Reset z poziomu wyłączonego telefonu (Volum - i Power), bez usunięcia konta z poziomu androida (wyczyszczenie ustawień fabrycznych) i tak oto się zablokował :)

Co mam teraz z tym zrobić? Telefon wrócił z serwisu z zablokowanym "jakimś" kontem google, zepsutą baterią/płytą główną i pewnie złączem ładowania.

Czy serwis Motoroli naprawi mi ów telefon po tych partaczach z Digital Care?
Bozena1965
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2018, o 15:05

Re: Serwis wyświetlacza - DIGITAL CARE

Post autor: Bozena1965 »

Witam, mam ten sam problem. Telefon oddany 2 tygodnie temu, zero odzewu. Dzisiaj jak zadzwonilam powoedziano mi,ze jest uszkodzne gniazdo ladowania - klamstwo przeciez oddalam telefon naladowany !
Karza mi doplacic 80zl. Telefon lezy nie ruszony bez jakiegokolwiek odzewu z ich strony!!
Drogi Plusie co robic?
Sprawa zostanie zglosznona na policje w sprawie przywlaszczenia wlasnosci (czas minal i szanowne digtal care nie daje oznak naprawy) .
Prosze o konkrety
lukasbiggie
Prawie PlusManiak
Posty: 46
Rejestracja: 19 sty 2015, o 12:57

Re: Serwis wyświetlacza - DIGITAL CARE

Post autor: lukasbiggie »

Tutaj nie uzyskasz żadnych konkretów. Polecam fanpage Digital Care :) znaczy Oszukani przez Digital care :) tam mozliwe, że ktoś Ci pomoże :) jak widzisz mi zepsuli tak telefon, że nawet autoryzowany serwis nie potrafił go naprawić :)

życzę Ci wszystkiego dobrego :)
Magdaxxx
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2020, o 15:18

Serwis wyświetlacza

Post autor: Magdaxxx »

Od półtora roku nie mogę odzyskać telefonu z serwisu wyświetlacza. Dział reklamacji oraz rzecznik Digital care nie odpowiada a pracownicy infolinii zawsze mówią to samo że wyślą ponaglenie do serwisu. Już nie mam pomysłu gdzie szukać pomocy żeby odzyskać swój telefon który spłacałam mimo że nie korzystałam... A czas który przeleżał w serwisie spowodował utratę gwarancji..
PWojciechowska
Szalony PlusManiak
Posty: 270
Rejestracja: 29 kwie 2015, o 11:27

Re: Serwis wyświetlacza - DIGITAL CARE

Post autor: PWojciechowska »

Ja akurat nie mogę narzekać na ten serwis. Mąż wysłał uszkodzonego LG Velvet na naprawę w ramach ochrony wyświetlacza. Telefon ok 5 dniach praktycznie wrócił nowy, z foliami po bokach. Przypuszczalnie z racji tego, że LG zaprzestało produkcji telefonów, to nie bawili się wymianę wyse9, tylko przesłali nowa sztukę. Poprzedni telefon miał brand Plusa, ten już tego nie ma i nie zassał plusoeskich aplikacji.

Wysłane z mojego LM-G900 przy użyciu Tapatalka
ODPOWIEDZ