Teraz jest 15 lip 2018, o 20:25

Zostaw Kontakt

serwis odmówił naprawy telefonu

Napraw serwisowych w Plusie, procedury, uwagi dotyczące serwisów....

KatarzynaZ

Nowy

• Podziękował : 0 raz
    Otrzymał podziękowań: 0 raz
  • Moja taryfa: Abonament
  • Model telefonu: Samsung Galaxy S7 Edge

serwis odmówił naprawy telefonu

Post29 kwi 2018, o 10:28

witam, dnia 14-04-2018 zaniosłam telefon Samsung Galaxy S7 edge LTE GoldPink do salonu plusa, ponieważ nagle wyłączył się i nie chciał się włączyć, nie działał, nie reagował na żadną ładowarkę . Na tylnej obudowie miał zarysowanie (normalny ślad użytkowania po półtora roku, nie jest to jakieś pęknięcie) . po dwóch tygodniach poszłam do salonu i usłyszałam, że serwis stwierdził uszkodzenie mechaniczne i salon podobno próbował się ze mną skontkatować i że nie odbierałam telefonu to obciążą mnie kosztami wysłania telefonu i wyceny naprawy.
1. Dlaczego serwis stwierdził uszkodzenie mechaniczne, którego nie było i nie podejmą się naprawy, która powstała z nie mojej winy ?
2. Dlaczego mam ponosić koszt wysyłki i wyceny naprawy skoro oddałam go na gwarancję? Skoro w salonie nikt mnie o takim czymś nie poinformował
nie pierwszy raz oddaje telefon na gwarancje, ale pierwszy raz w plusie i tylko tutaj są takie cyrki!

zbych_in_flames

Starszy Plusmaniak

• Podziękował : 0 raz
    Otrzymał podziękowań: 16 razy

Re: serwis odmówił naprawy telefonu

Post30 kwi 2018, o 10:22

Gwarancji udziela producent sprzętu, a nie operator. Może zadzwoń do serwisu i zapytaj jakie uszkodzenie mechaniczne mają na myśli bo jakoś trudno uwierzyć żeby chodziło o rysę na obudowie. Jeśli nie wyrażałaś wcześniej zgody na ewentualną odpłatną naprawę do nie mają prawa nic naliczyć i ewentualnie odesłać sprzęt bez naprawy.

Powrót do Naprawy serwisowe