Naprawy Twojej komórki

Napraw serwisowych w Plusie, procedury, uwagi dotyczące serwisów....
kowcio
Szalony PlusManiak
Posty: 1571
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 21:15
Kontakt:

Re: Naprawy Twojej komórki

Post autor: kowcio »

Tomek, jaka to Nokia?

No Era może wysłać do Wawy, do głównego serwisu... Zależy.

A jakby wysłali do jakiegoś miejscowego i oni mogliby sobie nie poradzić to też do wawy wysłaliby. Tak kursował mój laptop ów czasów- tesco-> serwis poznań-> warszawa-> jakiś kraj zagraniczny -> wawa -> poznań -> tesco. Trwało to 2 miesiące :cry:
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: Naprawy Twojej komórki

Post autor: tomek »

kowcio pisze:Tomek, jaka to Nokia?
Nokia 3110 classic.
kowcio pisze:A jakby wysłali do jakiegoś miejscowego i oni mogliby sobie nie poradzić to też do wawy wysłaliby.
Właśnie tak dzisiaj czytałem, że jak gdzieś sobie nie mogą poradzić z telefonem, to wysyłają go wyżej. A może jak im się nie uda zrobić, to dostanę taki sam nowy? :-D Chociaż to raczej niemożliwe, że go nie zrobią... za słabo padnięty był. W zasadzie to na upartego można było z niego korzystać, ale jak zaczęło przybywać tych usterek, to w końcu oddałem go.
kowcio
Szalony PlusManiak
Posty: 1571
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 21:15
Kontakt:

Re: Naprawy Twojej komórki

Post autor: kowcio »

Ja myślę, że nowego nie dostaniesz, bo Nokia ma dziwną politykę naprawiania telefonów...

Tam powinni dac nowe oprogramowanie od 0 i myslę, że jak płyta główna nie jest dziabnięta to będzie ok.
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: Naprawy Twojej komórki

Post autor: tomek »

Dzisiaj odebrałem telefon. Dziala sprawnie. Soft najnowszy (taki który miałem). Został na nowo wgrany, dodatkowo zestrojono aparat i użyto części zamiennych (5 elementów). Oddałem do Ery 10 maja, w Warszawie w firmie Regenersis odebrano 12 maja (czyli Era nie zwlekała :-) ), a naprawę wykonano 13 maja... Jestem zadowolony ze zwróconego telefonu, bo po doświadczeniu z Siemensem ME75 (nie pamiętam do jakiej firmy był oddany) wrócił bardzo zniszczony - naderwana guma po bokach, tak jakby naprawiał go jakiś amator.
kowcio
Szalony PlusManiak
Posty: 1571
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 21:15
Kontakt:

Re: Naprawy Twojej komórki

Post autor: kowcio »

tomek, siemens też mi zniszczył telefon, tzn. było na nim dużo rys, a telefon praktycznie nowy był. Ale oni mówią, że źle był zabezpieczony do transportu (oryg. pudełko), ale co tam...
qazwsx
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2010, o 15:32

Witam

Post autor: qazwsx »

Plus to najglupsza siec telefoniczna na swiecie oddalem im tele na gwarancje bo mi filmikow nie odtwarzalo.Oddalem im to teraz mi nawet telefon nie chce sie wlaczyc bo cos tam urwali przy panelu i mowia ze to wada mechaniczna.Juz 2 raz tak mnie oszukali.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Witam

Post autor: mariusz9a »

qazwsx pisze:Plus to najglupsza siec telefoniczna na swiecie oddalem im tele na gwarancje bo mi filmikow nie odtwarzalo.Oddalem im to teraz mi nawet telefon nie chce sie wlaczyc bo cos tam urwali przy panelu i mowia ze to wada mechaniczna.Juz 2 raz tak mnie oszukali.
A co do tego ma Plus? :roll: To sprawa serwisu a nie Plusa.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: Naprawy Twojej komórki

Post autor: tomek »

Kto powiedział, że Nokia jest najbardziej niezawodna? :lol: Nie żartuje, ale kilka dni po naprawie telefonu i znowu mi się aparat włącza kilkanaście sekund...
kowcio
Szalony PlusManiak
Posty: 1571
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 21:15
Kontakt:

Re: Naprawy Twojej komórki

Post autor: kowcio »

Kiedyś była. Była. Teraz patrząc na całokształt Nokia jest jednym z tych najgorszych producentow, tylko kilka modeli im wyszło ostatnim czasem.

A powiedz mi, ile masz wiadomości w skrzynce odbiorczej i w wysłane? Spróbuj też bez karty pamięci poużywać ten telefon.
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: Naprawy Twojej komórki

Post autor: tomek »

Karta pamięci jest winna... Muszę zrobić na niej porządek, bo teraz jest niezły bałagan. :-)
kowcio
Szalony PlusManiak
Posty: 1571
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 21:15
Kontakt:

Re: Naprawy Twojej komórki

Post autor: kowcio »

Nom, widzisz :-) Ale też uważaj na skrzynkę odbiorczą i wiadomości wysłane, bo tam jak wiesz nie ma limitu (ograniczenie jest do pamięci telefonu, więc może powiedzieć- bez limitów) i jak uzbierasz z 1,5 tysiaka wiadomości w jednej i drugiej to może być problem.
kosa1127
Szalony PlusManiak
Posty: 571
Rejestracja: 17 cze 2009, o 15:15
Lokalizacja: PlusForum.pl

Re: Naprawy Twojej komórki

Post autor: kosa1127 »

kowcio pisze:Kiedyś była. Była. Teraz patrząc na całokształt Nokia jest jednym z tych najgorszych producentow, tylko kilka modeli im wyszło ostatnim czasem.
Ja mam E52 i jestem z niej zadowolony jak nigdy z Nokii
Ostatnio zmieniony 30 maja 2010, o 22:22 przez tomek, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawka kodu cytowania
Do wszystkich taniej, a do Play drożej...absurdalnie proste.
Awatar użytkownika
rafal2119
Szalony PlusManiak
Posty: 615
Rejestracja: 8 kwie 2010, o 12:40
Lokalizacja: Gdzieś na Kaszubach:)

Re: Naprawy Twojej komórki

Post autor: rafal2119 »

kowcio pisze: Tak kursował mój laptop ów czasów- tesco-> serwis poznań-> warszawa-> jakiś kraj zagraniczny -> wawa -> poznań -> tesco. Trwało to 2 miesiące :cry:
Raz wysyłaliśmy laptop Acera D250 bezpośrednio do serwisu producenta do Czech. Formularz rejestracyjny na stronie acera i na drugi dzień kurier (chyba DHL) przyjechał odebrać zapakowaną przesyłkę, po jakiś 17 dniach wrócił laptop naprawiony.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ