Aktualizacja android 8

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
grzesiuk-g
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 6 maja 2018, o 14:58

Re: Aktualizacja android 8

Post autor: grzesiuk-g »

Patrzyłem na necie i aktualizacje do oreo 8 są już wypuszczony na ten model.Teraz pytanie kiedy Plus coś z tym zrobi?
Awatar użytkownika
largo
Szalony PlusManiak
Posty: 554
Rejestracja: 6 lis 2016, o 10:45
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Aktualizacja android 8

Post autor: largo »

Kiedy Plus nada aktualizacje raczej sie nie dowiesz i raczej nie za szybko...
Jedynie pozostaje czekac.
Netka
Prawie PlusManiak
Posty: 30
Rejestracja: 25 mar 2013, o 20:19

Re: Aktualizacja android 8

Post autor: Netka »

Na Nokię 3 jest dostępna aktualizacja w Plusie, mężowi telefon się zaktualizował
Awatar użytkownika
largo
Szalony PlusManiak
Posty: 554
Rejestracja: 6 lis 2016, o 10:45
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Aktualizacja android 8

Post autor: largo »

Jedna złota zasada NOWSZY telefon dostanie szybciej aktualizację jak i model PREMIUM dostanie szybciej aktualizację niż model LITE !!!
Kreaken
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2018, o 00:42

Re: Aktualizacja android 8

Post autor: Kreaken »

U mnie to samo mam telefon Sony Xperia XA1 Plus aktualizacja już jest oficjalnie a ja na swoim telefonie jej nie mam telefon brany w Plusie
grzesiuk-g
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 6 maja 2018, o 14:58

Re: Aktualizacja android 8

Post autor: grzesiuk-g »

Aktualizacja jest juz wypuszczona na ten model chodzi mi oto kiedy coś plus z tym zrobi?
amaryl556
Szalony PlusManiak
Posty: 200
Rejestracja: 12 wrz 2013, o 15:50

Re: Aktualizacja android 8

Post autor: amaryl556 »

Plus długo testuje brand po to aby dodać swoje aplikacje. Może za miesiąc dostaniesz. Podobnie jest z poprawkami zabezpieczeń. Tam tez dodają swoje apki i to jest długi czas oczekiwania.
MrChudzik
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 15 lip 2018, o 14:12

RNE-L21

Post autor: MrChudzik »

Witam. kiedy siec plus planuje wypuscic aktualizacje do Mate 10 Lite do wesrji EMUI 8.0 oraz Androida 8? Wiadomo, ze Huawei juz rozpowszechnia aktualizacje na nie brandingowane urzadzenia. Pozdrawiam :)
amaryl556
Szalony PlusManiak
Posty: 200
Rejestracja: 12 wrz 2013, o 15:50

Re: Aktualizacja android 8

Post autor: amaryl556 »

MrChudzik nie pytaj się o aktualizacje bo nikt tego nie wie i Ci nie napisze. Jest to tylko wola Operatora bo brand.Wypuści poprawki lub nie. Zaktualizuje system lub nie. Android jest praktycznie aktualizowany na XEO raz w miesiącu. Inni operatorzy wydają łatki. Plus się zatrzymał. Nie wiem co można dodać do poprawek zabezpieczeń?
MrChudzik
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 15 lip 2018, o 14:12

Re: Aktualizacja android 8

Post autor: MrChudzik »

No sluchaj Huawei jesli wypuszcza dla swoich telefonow nowa wersje Androida plus nakladka EMUI to chyba sa tam jakies poprawki, ktore operator moglby udostepnic swoim abonentom, tym bardziej, ze ten telefon jest naprawde bardzo popularny wsrod klientow sieci (i nie tylko bo byl rozsadnym rownowaznikiem ceny do jakosci).
amaryl556
Szalony PlusManiak
Posty: 200
Rejestracja: 12 wrz 2013, o 15:50

Re: Aktualizacja android 8

Post autor: amaryl556 »

dziś sprawdziłem że w przypadku SM-A520F Plus został na samym końcu i jako jedyny nie zaktualizował poprawek na 'june 2018". Wszyscy w Polsce operatorzy już to zrobili.
Horrorman1
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2018, o 17:16

Android 8.0 dla Huawei Mate 10 Lite

Post autor: Horrorman1 »

Usunęli mój post. Liderzy w robieniu klientów w balona. Wszyscy operatorzy już udostępnili Androida 8.0 dla Huawei Mate 19 Lite. Tylko nieudacznicy z Plusa jeszcze czekają. Chyba na deszcz.

EDIT:
niedziela, 12 sierpnia 2018, 11:28

Już połowa sierpnia. Cały świat już udostępnił Androida 8.0 dla Huawei Mate 10 Lite. Tylko Plus czeka nie wiadomo na co. Jak się kończy umowa to mendy wiedzą co robić. Ale z udostępnieniem aktualizacji, którą wszyscy już mają to partacze z Plus poradzić sobie nie mogą. Dobrze, że umowa niedługo się kończy. Trzeba będzie opuścić ten cyrk zwany siecią komórkową. Żenada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
amaryl556
Szalony PlusManiak
Posty: 200
Rejestracja: 12 wrz 2013, o 15:50

Re: Andrid 8,0 dla Huawei Mate 10 Lite

Post autor: amaryl556 »

Horrorman1 pisze:Już połowa sierpnia. Cały świat już udostępnił Androida 8.0 dla Huawei Mate 10 Lite. Tylko Plus czeka nie wiadomo na co.
Już się doczekałem na A5 (2017) poprawki z: 1 czerwca. XEO już ma z sierpnia. Najlepiej zdebranduj oprogramowanie. Poczytaj na forach.
Oliphant
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 5 gru 2018, o 04:23

Aktualizacja Samsung Galaxy J5 (2017) SM-J530F do wersji 8.1

Post autor: Oliphant »

Czy Plus GSM planuje aktualizację 8.1.0 systemu Android w w/w modelu telefonu?
Pragnę zauważyć, że wersja XEO została wypuszczona 23.08.2018 r., a system zaktualizowali już wszyscy polscy operatorzy oprócz oczywiście Plusa. Ostatni zrobił to Play 28.11.2018 r.
maciej93
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 1 wrz 2018, o 15:11

Re: Aktualizacja android 8

Post autor: maciej93 »

Po co robisz to w ten sposób Ściągnij sobie system android xeo pod dany model samsunga i już sprawa załatwiona.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
ODPOWIEDZ