Kazam 4

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
Blashix
PlusManiak
Posty: 82
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 14 sty 2014, o 17:40

Re: Kazam 4

Post autor: Blashix »

Polecam wszystkim aktualizacje która była dla mnie konieczna.Telefon lepiej działa i aparat.
kalamo
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2014, o 11:42

Re: Kazam 4

Post autor: kalamo »

także polecam aktualizacje... telefon chodzi płynniej i przede wszystkim aparat lepiej działa, bo wcześniej przypominał moją motorolę VGA sprzed 7 lat :)
spryciarz244
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 18 lut 2014, o 00:10

Re: Kazam 4

Post autor: spryciarz244 »

Witam
Mam pytanie w sprawie używania dwóch kart w Kazam 4 mam włożone dwie karty plusa i play przy próbie dzwonienia używając karty play pojawia się komunikat „Używana karta SIM jest w roamingu. Czy chcesz kontynuować przez lokalną kartę? Do wyboru lokalna karta i roamingowa. Czy używając romingowej karty będę obciążony opłatami jak za roaming czy wystarczy coś ustawić w telefonie?
Pytanie może naiwne ale mam ten telefon parę godzin i jest to mój pierwszy telefon dualsim.
I jeszcze jedno jak zrobić jego aktualizację?
Pinocino
PlusManiak
Posty: 88
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:14

Re: Kazam 4

Post autor: Pinocino »

Pozwól na roaming i dzwoń do woli. Nic nie zniknie z drugiej karty. Moja córka właśnie tak używa telefonu od trzech miesięcy.
Awatar użytkownika
kokoszka
PlusManiak
Posty: 71
Rejestracja: 22 sty 2014, o 09:39

Re: Kazam 4

Post autor: kokoszka »

Mam pytanie "konsumenckie", KAZAN 4 ma unikalne wejście do którego pasują tylko i wyłącznie jedne jedyne słuchawki załączone do telefonu. Nawet kupione za 120 zł nie pasują. Gdzie mam pytać o nowe no właśnie, przypadkowo mi się zmiażdżyły i został z nich pył. Może da się gdzieś załatwić bezproblemowo ?

Sorry znalazłem , trochę lipa że trzeba używać do tego telefonu słuchawek kosztujących 5zł :/

Jakiś nowy standard?

Kazam to Samsung? :D Nawet nie wiedziałem. :) Fajnie, mam smartfon Samsunga. :oops:

Jakby ktoś szukał to pasuje takie coś:

http://allegro.pl/sluchawki-orygg-samsu ... 82542.html
Obrazek
suhhar
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 19 lut 2014, o 10:49

Re: Kazam 4

Post autor: suhhar »

Cześć.
To mój pierwszy post wiec witam wszystkich!
Jestem od wczoraj posiadaczem Kazama 4 i mam taryfę Nowy internet na kartę. Chciałbym zakupić jakiś pakiet non stop na internet, ale to mój pierwszy smartfon, wiec nie mogę znaleźć żadnych takich pakietów, czy po prostu dla tej taryfy nie ma?
Pinocino
PlusManiak
Posty: 88
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:14

Re: Kazam 4

Post autor: Pinocino »

suhhar
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 19 lut 2014, o 10:49

Re: Kazam 4

Post autor: suhhar »

dzięki kolego jeszcze jakbys mi powiedzial jak ten telefon skonfigurować do tego polaczenia zeby mi kasy calej nie zjadlo z konta ;)
Pinocino
PlusManiak
Posty: 88
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:14

Re: Kazam 4

Post autor: Pinocino »

Polecam 1 Gb . Po wyczerpaniu limitu internet zwalnia, bardzo zwalnia,ale kaski nie pobiera. Ale czy Ty nie posiadasz taryfy z internetem? Ewentualnie nr.2601 infolinia, tam wiele informacji od ręki. Pozdrowionka.
Blashix
PlusManiak
Posty: 82
Rejestracja: 14 sty 2014, o 17:40

Re: Kazam 4

Post autor: Blashix »

Kiedy będzie aktualizacja do android 4.3 lub android 4.4 kitkat do kazam 4 ?
Awatar użytkownika
kokoszka
PlusManiak
Posty: 71
Rejestracja: 22 sty 2014, o 09:39

Re: Kazam 4

Post autor: kokoszka »

suhhar pisze:Cześć.
To mój pierwszy post wiec witam wszystkich!
Jestem od wczoraj posiadaczem Kazama 4 i mam taryfę Nowy internet na kartę. Chciałbym zakupić jakiś pakiet non stop na internet, ale to mój pierwszy smartfon, wiec nie mogę znaleźć żadnych takich pakietów, czy po prostu dla tej taryfy nie ma?


Witamy Cię , ten telefon jak wiesz ma wejście na 2 karty sim. polecam zamów internet darmowy Aero2 koszt jednorazowy depozyt 20zł który zostanie zwrócony po oddaniu karty. do telefonu w sam raz prędkość to 60kb/s pobieranie i 28kb/s wysyłanie. da się nawet grać w multiplayer dzięki niskiemu pingowi a ma on 2x niższy niż sieć plus. robiłem testy i udostępniłem je w moich innych postach.

pozdrawiam kokoszka
Obrazek
suhhar
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 19 lut 2014, o 10:49

Re: Kazam 4

Post autor: suhhar »

Wybrałem jeden z tych kodów i włączyło mi nocne ściąganie i zżarło 10 zł. ;/
W nocy i tak nic nie ściągam, ja nie mogę.
Awatar użytkownika
kokoszka
PlusManiak
Posty: 71
Rejestracja: 22 sty 2014, o 09:39

Re: Kazam 4

Post autor: kokoszka »

ale masz 50gb w nocy!!

http://internet.plus.pl/indywidualni/in ... -telefonie

tu masz pakiety gb i kody aktywujące uparciuchu
Obrazek
suhhar
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 19 lut 2014, o 10:49

Re: Kazam 4

Post autor: suhhar »

hej ale to kody dla osob co maja abonament a ja mam simplusa z taryfa internet na karte starter za 9zł 300mb
suhhar
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 19 lut 2014, o 10:49

Re: Kazam 4

Post autor: suhhar »

Ponawiam prosbe o podanie jakiegos pakietu internetowego do tej taryfy ktora posiadam. Przetrzepalem cala strone plusa i nie znalazłem ;/
ODPOWIEDZ