Nokia Lumia 625

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
andrzej_k
Nowy
Posty: 5
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 27 lut 2012, o 23:02

Nokia Lumia 625

Post autor: andrzej_k »

Witam
Na gwiazdkę dostałem Nokię Lumia 625. Telefon jest z T-Mobile. Jak go skonfigurować by działały wszystkie usługi oferowane przez Plusa. Przykładowo: Nie działa opcja wysyłania i odbierania MMs.
Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Nokia Lumia 625

Post autor: sl@w_es »

@ „andrzej_k”,

Regulamin PlusForum:
11. Przed założeniem tematu należy użyć opcji szukaj. Jeżeli temat był już poruszany to od razu otrzymujemy tym sposobem odpowiedź lub kontynuujemy dany wątek.
Proszę, link do tematu z ustawieniami: Konfiguracja Lumia 625
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
andrzej_k
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 27 lut 2012, o 23:02

Re: Nokia Lumia 625

Post autor: andrzej_k »

W życiu bym nie wpadł, żeby tak szukać. Wpisałem w wyszukiwarce Nokia Lumia 625 i pokazało mi wpisy NL625 w mixie. Ale dobrze, że Moderator wysłał mnie na odpowiednią stronę. Bardzo dziękuję.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Nokia Lumia 625

Post autor: sl@w_es »

@ „andrzej_k”,

bo tu nie chodzi o to, żeby wpaść na sposób jak szukać, a stosować się do Regulaminu PlusForum, gdzie wszystko jest dokładnie opisane; nie znalazłeś tego czego szukałeś to pretensje można wnosić tylko do innych użytkowników FORUM, którzy zakładając tematy wymyślają tytuły nie odpowiadające zagadnieniu.
Jak widzę wątki np. ze słowem PROBLEM w tytule to zaczyna mnie nosić, bo
[color=#0000BF]sl@w_es[/color] pisze:(...) Używanie określeń w rodzaju: problem, pomocy, ratunku, help itp. nie jest żadnym opisem problemu, a utrudnia życie innym, szukającym rozwiązania swojego problemu.

Z moich obserwacji wynika, że większość szukających pomocy nie potrafi sformułować tytułu wątku, nie przestrzega zasad obowiązujących na FORUM, jednym słowem ma... PROBLEM. :mrgreen:
Co do używania wyszukiwarki na FORUM; jeśli nie udaje znaleźć się za pierwszym podejściem należy trochę pokombinować: zmienić wyszukiwane słowa, zawęzić wyszukiwanie, ograniczyć się do tytułu wątku/posta lub treści posta - możliwości jest naprawdę wiele.

Życzę pomyślnych poszukiwań. :-)
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Aivmar
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 7 paź 2013, o 09:44

Nokia Lumia 625 - WP 8.1 Transmisja danych

Post autor: Aivmar »

Cześć,

Mam problem z internetem na w/w telefonie. Przed wyjazdem za granicę zablokowałem transmisję danych. Następnie włożyłem kartę innego operatora - zagranicznego. Internet, telefon, wszystko działało poprawnie. Po powrocie do Polski zaktualizowałem moją Lumię do WP 8.1, odblokowałem transmisję, jednak Internet nie działa.

Wyświetla się następujący komunikat:

"Nie można znaleźć serwera lub błąd DNS."

Próbowałem coś z tym zrobić, ale jak sami widzicie nie udało się. Czy mógłby mi ktoś pomóc?

Rachunek oczywiście mam opłacony. Połączenia głosowe, smsy działają, ale mmsy już nie.

EDIT:

Zrestartowałem ustawienia telefonu do standardowych. Nadal nie działa.

EDIT 2:

Zablokowana była transmisja danych przez operatora. Odblokowałem to na infolinii.
Przepraszam za kłopot.
jola62
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2016, o 18:15

Lumia 625 - internet

Post autor: jola62 »

Witam!
Mam Lumię 625, a wcześniej zwykły telefon, nie smartfon, ustawiłam starą kartę sim na kartę Ja+na kartę - nie chodzi mi internet.
Pomóżcie. :-)
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Nokia Lumia 625

Post autor: sl@w_es »

@ jola62,

skonfiguruj telefon:

http://ustaw.plus.pl/konfiguruj-telefon
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ