Aktualizacja dla LG G2

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
ArekrybaPL
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 17 mar 2014, o 01:35

Aktualizacja dla LG G2

Post autor: ArekrybaPL »

Witam serdecznie.
Czy jest już znana chociaż przybliżona data aktualizacji Androida do 4.4 Kit Kat dla LG G2 z Plusa?
aielek
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2014, o 23:50

Re: Aktualizacja dla LG G2

Post autor: aielek »

Witam.
Czy sieć Plus zamierza aktualizować oprogramowanie w LG G2 do v20d zawierające knock code?
Krzycho.
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 20 paź 2014, o 10:27
Lokalizacja: Białystok

Re: Aktualizacja dla LG G2

Post autor: Krzycho. »

Widzę, że podobne pytanie już padło a jest już oprogramowanie w wersji v20g.
Czy jest planowana jakakolwiek aktualizacja przez sieć PLUS?
W internecie można już przeczytać o kolejnej aktualizacji androida do wersji 5 także dla telefonu G2.
Kupiłem poprzedni model flagowy LG, który powinien być wspierany jeszcze dość długo a szkoda żeby sieć blokowała dostęp do aktualizacji czy to poprzez brandowanie oprogramowania czy też nie wypuszczenie nowszych wersji.
P!otrek
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 9 maja 2015, o 13:12

Aktualizacja oprogramowania

Post autor: P!otrek »

Witam.

Na początek jako klient operatora sieci PLAY chciałem podziękować całej sieci Plus za fatalną obsługę klienta, która do tego stopnia jest bezczelna, że jak do tej pory olewa mnie i na koniec ostatniej kolejnej z rzędu rozmowy rozłączyła się.
To tylko mnie utwierdza w przekonaniu, że moja stopa nie stanie u Was i telefonu brandowanego od tej sieci na pewno nie kupię.

A teraz do meritum. Posiadam smartfona LG G2 j.w. napisałem z Waszej sieci. Czy jest ktoś w stanie udzielić mi informacji kiedy jest przewidziana aktualizacja oprogramowania do androida 5?

Z poważaniem
Piotr Gorczyca

EDIT:
poniedziałek, 11 maja 2015, 16:28

Dostałem taką oto informację. Dokładna nie jest lecz przybliżona, a to już coś.
Chciałabym poinformować, że aktualizacja do Androida 5.0.2 będzie dostępna jeszcze w bieżącym miesiącu.
Mam nadzieję, że pomoże i innym. :)
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 11 maja 2015, o 20:51 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie postów
minus007
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 17 cze 2015, o 13:28
Kontakt:

Re: Aktualizacja dla LG G2

Post autor: minus007 »

Czy ten telefon ma juz aktualizację w sieci plus?
niko10
Szalony PlusManiak
Posty: 860
Rejestracja: 1 cze 2014, o 18:58

Re: Aktualizacja dla LG G2

Post autor: niko10 »

ODPOWIEDZ