Sony Xperia Z1- kiedy aktualizacja?

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
LogerEliteUser
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 14 mar 2014, o 18:11

Sony Xperia Z1- kiedy aktualizacja?

Post autor: LogerEliteUser »

Witam, posiadam smartfon Xperia Z1 na którego 2 tygodnie temu zainstalowałem aktualizacje Android 4.4.2 KitKat. Po aktualizacji okazało się że przestały działać dźwięki dzwonka, filmów, aplikacji itp... Resetowanie telefonu i ponowna aktualizacja androida nie pomogła. Infolinia Sony XperiaCare przekazała mi że jest to bug tej aktualizacji i za tydzień wypuszczą łatkę (patch) która to naprawi. Tydzień upłynął w Piątek 11.04.2014 i łatki nie ma. Dzisiaj dowiedziałem się od XperiaCare że łatka wyszła 10 kwietnia ale mój operator (Plus) musi ją dostosować do swojego brandowego softu. Moje pytanie brzmi: kiedy operator Plus udostępni łatkę swoim abonentom?
picu63
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 5 mar 2013, o 15:55

Aktualizacja brandowanego softu - Xperia Z1

Post autor: picu63 »

Witam.
Kiedy użytkownicy Xperii Z1 mogą liczyć na aktualizację do najnowszego systemu (5.0) jakim jest lollipop? :)
minus007
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 17 cze 2015, o 13:28
Kontakt:

Re: Sony Xperia Z1- kiedy aktualizacja?

Post autor: minus007 »

Ja od niedawna jestem na 5.0 i musze powiedzieć, ze jest lepiej niż na poprzedniej wersji androida.
FearShadow
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2015, o 12:49

Re: Sony Xperia Z1- kiedy aktualizacja?

Post autor: FearShadow »

Cześć,
po aktualizacji do Lolipopa w Z1 Compact nadal dostaję poprawnie MMSy, po czym, po kilku godzinach, niekiedy dniach, informację SMS z numeru 1234 o oczekującej na mnie na stronie www wiadomości multimedialnej, która, ku zaskoczeniu, jest tym samym MMS już wcześniej otrzymanym prawidłowo na telefon.

Czy jest już znany sposób na rozwiązanie tego problemu?
ODPOWIEDZ