Aktualizacja Windows Phone 8.1

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
luk1sz
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 25 sty 2014, o 12:21

Re: Aktualizacja Windows Phone 8.1

Post autor: luk1sz »

Jeszcze Microsoft nie wydał oficjalnie jej, a ty już myślisz o aktualizacji dla sieci? Zapowiedź była i trzeba czekać aż producent oficjalne ją wpuści do obiegu. Dopiero później trzeba myśleć kiedy będzie u operatorów. Zwykle jest ona dostępna odrobinę później.
Miki-PL
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Rejestracja: 12 kwie 2014, o 20:38

Re: Aktualizacja Windows Phone 8.1

Post autor: Miki-PL »

Witaj Minos,

Jak poinformował Microsoft, aktualizacja WP 8.1 będzie stopniowo udostępniana wszystkim użytkownikom Windows Phone 8.0 po 24 Czerwca.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Aktualizacja Windows Phone 8.1

Post autor: mariusz9a »

Wystarczy zainstalować aplikacje dla developerów (http://www.windowsphone.com/pl-pl/store ... 8393741e96) a wszystko będziesz mieć dużo wcześniej. I od razu uprzedzam pytania - nie ma się czego bać.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
nati707
PlusManiak
Posty: 88
Rejestracja: 27 lut 2013, o 15:27

Re: Aktualizacja Windows Phone 8.1

Post autor: nati707 »

A powiedzcie mi (użytkownicy smartfonów z Windows Phone): czy to prawda że Nokia (vel Microsoft) rzeczywiście bardziej dba o użytkowników swojego sprzętu, w sensie aktualizacji?? Chodzi mi o to, że słyszałam że aktualizacje WP są wypuszczane regularnie i są dostępne nawet dla tych tańszych i starszych modeli, a nie np. tak jak w przypadku Samsunga, tylko najnowsze modele albo tylko flagowce :/ Ale też tylko te nowe flagowce bo już np. taki Samsung Galaxy S III nie będzie dostawać żadnych aktualizacji. nie mówiąc o moim "staruszku", S II. Bez sensu! Właśnie to mnie w Samsungu wkurza, i coraz częściej myślę o telefonie z WP...
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Aktualizacja Windows Phone 8.1

Post autor: mariusz9a »

Ja miałem HTC 8s, żona Lumie. Oba telefony dostawaly chyba te same aktualizacje. Natomiast na Nokie jest więcej aplikacji.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
mikimiki69
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 1 sie 2014, o 16:35

Windows Phone 8.1 w Plusie

Post autor: mikimiki69 »

Witam,
czy wiadomo kiedy będzie aktualizacja do Windowsa 8.1? Posiadam Lumię 1320 brand Plus. T-Mobile już udostępnili, czy coś wiadomo kiedy będzie w Plusie?
Czy Plus nie dba o to i ma użytkowników w głębokim poważaniu?
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Windows Phone 8.1 w Plusie

Post autor: mariusz9a »

Ściągnij sobie wersje dla deweloperów.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
redtiger84
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 5 sie 2014, o 22:00

Re: Aktualizacja Windows Phone 8.1

Post autor: redtiger84 »

Mam pytanie do IT z sieci Polkomtel.
Kiedy zechcecie wypuścić aktualizację na lumię 520? Powiem tylko tyle, że w drugim telefonie w PLAY-u (model 625) tą oficjalną aktualizację mam już od ponad tygodnia a u was nic....
Gorzej wam idzie z organizacją pracy niż im, czy o co chodzi?
Miki-PL
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Rejestracja: 12 kwie 2014, o 20:38

Re: Aktualizacja Windows Phone 8.1

Post autor: Miki-PL »

nati707 pisze:A powiedzcie mi (użytkownicy smartfonów z Windows Phone): czy to prawda że Nokia (vel Microsoft) rzeczywiście bardziej dba o użytkowników swojego sprzętu, w sensie aktualizacji?? Chodzi mi o to, że słyszałam że aktualizacje WP są wypuszczane regularnie i są dostępne nawet dla tych tańszych i starszych modeli, a nie np. tak jak w przypadku Samsunga, tylko najnowsze modele albo tylko flagowce :/ Ale też tylko te nowe flagowce bo już np. taki Samsung Galaxy S III nie będzie dostawać żadnych aktualizacji. nie mówiąc o moim "staruszku", S II. Bez sensu! Właśnie to mnie w Samsungu wkurza, i coraz częściej myślę o telefonie z WP...
Wszystko rozchodzi się o to że, Android jest wspierany z reguły przez 2 lata. Microsoft natomiast wspiera Lumie z Windows Phone przez 3 lata.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Aktualizacja Windows Phone 8.1

Post autor: mariusz9a »

redtiger84 pisze:Mam pytanie do IT z sieci Polkomtel.
Kiedy zechcecie wypuścić aktualizację na lumię 520? Powiem tylko tyle, że w drugim telefonie w PLAY-u (model 625) tą oficjalną aktualizację mam już od ponad tygodnia a u was nic....
Gorzej wam idzie z organizacją pracy niż im, czy o co chodzi?
To nie IT Polkomtela tworzy nowy soft. A aktualizacje możesz pobrać od dawna zakładając konto deweloperskie w Microsofcie.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
redtiger84
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 5 sie 2014, o 22:00

Re: Aktualizacja Windows Phone 8.1

Post autor: redtiger84 »

mariusz9a pisze:
redtiger84 pisze:Mam pytanie do IT z sieci Polkomtel.
Kiedy zechcecie wypuścić aktualizację na lumię 520? Powiem tylko tyle, że w drugim telefonie w PLAY-u (model 625) tą oficjalną aktualizację mam już od ponad tygodnia a u was nic....
Gorzej wam idzie z organizacją pracy niż im, czy o co chodzi?
To nie IT Polkomtela tworzy nowy soft. A aktualizacje możesz pobrać od dawna zakładając konto deweloperskie w Microsofcie.
Ale po deweloperskiej tracisz gwarancję...
To operator musi dopuścić aktualizację na tym telefonie niestety... I PLUS się ociąga:
http://www.nokia.com/global/support/sof ... hmaniak.pl
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Aktualizacja Windows Phone 8.1

Post autor: mariusz9a »

redtiger84 pisze:
mariusz9a pisze:
redtiger84 pisze:Mam pytanie do IT z sieci Polkomtel.
Kiedy zechcecie wypuścić aktualizację na lumię 520? Powiem tylko tyle, że w drugim telefonie w PLAY-u (model 625) tą oficjalną aktualizację mam już od ponad tygodnia a u was nic....
Gorzej wam idzie z organizacją pracy niż im, czy o co chodzi?
To nie IT Polkomtela tworzy nowy soft. A aktualizacje możesz pobrać od dawna zakładając konto deweloperskie w Microsofcie.
Ale po deweloperskiej tracisz gwarancję...
To operator musi dopuścić aktualizację na tym telefonie niestety... I PLUS się ociąga:
http://www.nokia.com/global/support/sof ... hmaniak.pl
A niby kto Ci naopowiadał takich rzeczy że niby traci się gwarancję? Bo z tego co ja się dowiadywałem u samego źródła (producent) to żadnej gwarancji się nie traci. Zreszta byłoby to totalna glupota - deweloperom gwarancja się nie należy?
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
EaglerPL
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2014, o 10:27

Re: Aktualizacja Windows Phone 8.1

Post autor: EaglerPL »

Kiedy się wreszcie doczekam aktualizacji na mojej Lumii 520?

I nie obchodzi mnie administratorze, że można ściągnąć wersję Deweloperską!!! Mogłem jednak przejść do jakiejś innej sieci, gdyż Plus jak zwykle w tyle -,- Wszystkie pozostałe sieci już kilka dni temu udostępniły aktualizacje...
Karol1
Początkujący PlusManiak
Posty: 22
Rejestracja: 18 sie 2014, o 11:11

Re: Aktualizacja Windows Phone 8.1

Post autor: Karol1 »

tez mam lumie ale 620 i pytanie co ma być nowego wprowadzone w tej aktualizacji ?
wlodarek1
PlusManiak
Posty: 78
Rejestracja: 9 gru 2013, o 18:54

Re: Aktualizacja Windows Phone 8.1

Post autor: wlodarek1 »

Nowości ma być sporo ; rozwijalny obszar powiadomień [znany z androida] , możliwość ustawienia obrazka jako tapety .
Maksymalnie 6 a nie 4 jak teraz kafelki w 1 rządku . Oficjalny program do przeglądania plików użytkownika o nazwie FILES . Znam teraz te rzeczy bo mam zainstalowaną wersję "developer preview" na swojej L 520 .
W orange , play , t-mobile - mają już aktualizację do win 8,1 . My w plusie - nie :cry:
ODPOWIEDZ