Samsung Galaxy S4 Black Edition - bateria

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
sedzia20
Szalony PlusManiak
Posty: 551
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 16:11

Samsung Galaxy S4 Black Edition - bateria

Post autor: sedzia20 »

Cześć,

Kupiłem niedawno S4 BE, ma brand Plus'owy.
Martwi mnie dość szybkie rozładowywanie się baterii, mam aktywny tryb oszczędzania, staram się wyłączać ekran żeby nie czerpał baterii, ale mimo to słabo z tym. Do tego przed pójściem spać miałem 100% naładowania, a po 9h snu w telefonie było 80% - WIFI i dane komórkowe wyłączone, ekran zablokowany. Czy to normalne w tym modelu? Dodam, że w menu, w opcji "Bateria" po owej nocy bezczynności na wykresie było prawie 90% wskaźnika w opcji "urządzenie bezczynne" - czy powinienem się niepokoić?

Proszę o pomoc i wskazówki. :)
Daruś
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 6 lut 2015, o 11:46

Re: Samsung Galaxy S4 Black Edition - bateria

Post autor: Daruś »

To normalne, ale ten telefon włącza mi jakieś aplikacje których nie używam np. watchon itp. Jak zostawiłem na noc to mi zleciało 3/4 procent baterii. Może powyłączaj niepotrzebne aplikacje, które są w tle. Polecam Task Killer.
sedzia20
Szalony PlusManiak
Posty: 551
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 16:11

Re: Samsung Galaxy S4 Black Edition - bateria

Post autor: sedzia20 »

Daruś pisze:To normalne, ale ten telefon włącza mi jakieś aplikacje których nie używam np. watchon itp. Jak zostawiłem na noc to mi zleciało 3/4 procent baterii. Może powyłączaj niepotrzebne aplikacje, które są w tle. Polecam Task Killer.

Dzięki Daruś za podpowiedź, potestuję sobie i wgram ten programik ;-)
ODPOWIEDZ