Produkt chwilowo niedostępny - ciekawostka

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
bolek14
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 22 lut 2015, o 21:13

Produkt chwilowo niedostępny - ciekawostka

Post autor: bolek14 »

Witam mam nietypowy problem.
Kończy mi się umowa na telefon "Plus dla firm", chciałbym przedłużyć i zmienić telefon.
Oglądałem parę telefonów na plus.pl i doszedłem do wniosku, że najlepszym będzie iphone 5s , lecz gdy wchodzę w iphona napisane jest produkt chwilowo niedostępny.
Chciałbym się dowiedzieć co to znaczy?
Awatar użytkownika
Kazimierz.Henryk
PlusManiak
Posty: 86
Rejestracja: 20 lut 2015, o 11:57

Re: Produkt chwilowo niedostępny - ciekawostka

Post autor: Kazimierz.Henryk »

Witaj,
to znaczy, że nie ma go w chwilowo w sklepie internetowym, ale na dole jest informacja zostaw kontakt.
Proszę spróbować tak. Operator oddzwoni jak telefon będzie dostępny lub zaproponuje inne rozwiązanie.
aertie
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 8 sie 2015, o 00:22

" Produkt chwilowo niedostępny "

Post autor: aertie »

Witam.
Co oznacza wiadomość " Produkt chwilowo niedostępny "? Czy produkt jest ogólnie niedostępny w sieci, czy tylko internetowo? Jeśli jest taka informacja podana na stronie, to czy istnieje szansa, że w punkcie będzie to urządzenie dostępne?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: " Produkt chwilowo niedostępny "

Post autor: sl@w_es »

@ „aertie”,

odpowiedzi na pierwsze pytanie mogą być bardzo zróżnicowane; używając forumowej wyszukiwarki z wpisaną frazą produkt chwilowo niedostępny otrzymujemy kilka wyników - LINK

Niedostępność produktu w sklepie internetowym nie oznacza jego braku w innych kanałach dystrybucji np. punktach stacjonarnych.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
WXuser
Szalony PlusManiak
Posty: 203
Rejestracja: 30 lip 2014, o 11:26

Re: " Produkt chwilowo niedostępny "

Post autor: WXuser »

w przypadku modemów /routerów wiele jest niedostępnych w niższych taryfach ...mimo , że są droższe wtedy
wystarczy podwyższyć abo i nagle są... taka manipulacja ze strony plusa, nie jedyna niestety
ODPOWIEDZ