Aktualizacja Samsunga Galaxy Note 4

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
rejestracja.p9
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 mar 2015, o 23:28

Aktualizacja Samsunga Galaxy Note 4

Post autor: rejestracja.p9 »

Kiedy wyjdzie aktualizacja dla tego modelu do Lolipop (5.0.1)?
Teoretycznie aktualizacja jest dostępna od 11 lutego 2015. Mija już prawie 3 tygodnie i w Plusie tej aktualizacji nie ma. Jeżeli się nie mylę to "brandowanie" takiego ROM-a to podgranie logo przy starcie oprogramowania. Myślę, że jakby zatrudnić Panią Kasię, która tworzyła system do zliczania głosów na nasze wybory to zajełoby to jej z 8 godzin. Chyba ogarnięci developerzy Plus-a potrafią sobie poradzić z tym szybciej i "lepiej", więc czemu tak długi czas oczekiwania?
Tutaj nawet nie ma czego testować - ludzie to tylko logo na start systemu...
Dox10PL
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 kwie 2015, o 00:23

Aktualizacja Samsung Galaxy Note 4

Post autor: Dox10PL »

Czy wiadomo może kiedy Samsung Galaxy Note 4 z brandem Plusa dostanie aktualizację do androida 5.0 lolipop?
edonis
Początkujący PlusManiak
Posty: 25
Rejestracja: 4 sty 2014, o 11:22

Android 5.1.1. dla Samsung Galaxy Note 4 910F

Post autor: edonis »

Kiedy będzie aktualizacja do nowego Androida?
edonis
Początkujący PlusManiak
Posty: 25
Rejestracja: 4 sty 2014, o 11:22

Re: Aktualizacja Samsunga Galaxy Note 4

Post autor: edonis »

Czy jest tu ktoś kompetentny kto odpowie na moje pytanie?
Harry Haller
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Rejestracja: 7 paź 2015, o 10:01

Re: Aktualizacja Samsunga Galaxy Note 4

Post autor: Harry Haller »

No właśnie - kiedy aktulizacja do 5.1.1.? Już nawet Orange wypuścił w Polscę tę aktualizcję :-)
Harry Haller
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Rejestracja: 7 paź 2015, o 10:01

Re: Aktualizacja Samsunga Galaxy Note 4

Post autor: Harry Haller »

No i sam sobie dpowiedziałem - dzisiaj telefon zaktualizował sie przez OTA, znów śmiga jak na 4.4
kocor
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2015, o 19:26
Kontakt:

Re: Aktualizacja Samsunga Galaxy Note 4

Post autor: kocor »

Heh, ciekawe czemu ja miałam dopiero dziś, ale mam dziwny problem po tej aktualizacji jak wciskam środkowy klawisz mojego nota to co chwilę pokazuje abym wybrał program uruchamiania, a jak wybieram i daje tak zawsze znowu się pojawia i tak w kółko.
exel26
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 5 cze 2016, o 19:50

Aktualizacja Android 6.0 Samsung Note 4

Post autor: exel26 »

Witam,

Bardzo proszę o inf. kiedy można się spodziewać aktualizacji do Samsung Note 4 zakupionego w Plusie.
Dziękuje.
jjacxmsr
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2016, o 14:28

Re: Aktualizacja Samsunga Galaxy Note 4

Post autor: jjacxmsr »

Widzę że pytanie już się pojawiło miesiąc temu, jednak nie doczekało się żadnej reakcji. Posiadam samsunga galaxy note 4 obrandowanego przez waszą sieć i bardzo chciałbym wiedzieć kiedy można spodziewać się aktualizacji do androida 6. Samsung udostępnił ją bodajże w lutym, więc minęło już niemal PÓŁ ROKU.
ODPOWIEDZ