Test Microsoft Lumia 535

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
Garjusz
Administrator
Administrator
Posty: 2869
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 paź 2007, o 18:42
Lokalizacja: PlusForum
Kontakt:

Test Microsoft Lumia 535

Post autor: Garjusz »

Pierwszy smartfon z logo firmy Microsoft, który przy dość niskiej cenie oferuje całkiem dobrą specyfikację. Producent postarał się o spory, 5” ekran IPS o szerokich kątach widzenia i rozdzielczości 540 x 960 pikseli. Czterordzeniowy procesor z zegarem 1,2 GHz oraz 1 GB pamięci RAM i system operacyjny Windows Phone 8.1 to z kolei połączenie, które gwarantuje akceptowalną wydajność. Warte podkreślenia są też kamery – zarówno tylna jak i przednia cechują się rozdzielczością 5 Mpix.

Zapraszam do obejrzenia testu:

[youtube]0NkyNdE3cQY[/youtube]
Awatar użytkownika
substytut
PlusManiak
Posty: 141
Rejestracja: 24 wrz 2014, o 11:49

Re: Test Microsoft Lumia 535

Post autor: substytut »

Posiadam ten telefon, byloby ok, gdyby nie problemy z dotykiem. Widac to rowniez na filmie - podczas proby wpisania "Pluslab testuje telefon". Niestety probujac wcisnac konretna litere (czy miejsce) dosc czesto reakcja jest ze tak to ujme "obok", a czasem w dosc niespotykanych miejscach (u mnie np. podczas usuwania liter backspacem potrafi mi wpisywac litery 'v'). Calosc czasem potrafi zirytowac...
Awatar użytkownika
AZRAEL
Szalony PlusManiak
Posty: 804
Rejestracja: 22 lut 2012, o 21:34
Lokalizacja: Kartuzy

Re: Test Microsoft Lumia 535

Post autor: AZRAEL »

Te problemy z dotykiem - potwierdzam, występują, ale Microsoft stwierdził, że to wina oprogramowania i ze w następnych aktualizacjach to naprawia.
A dodam od siebie, że telefon trzeszczy przy mocniejszym przycisnieciu, na ekranie tak samo - pojawiają się "kolory tęczy" po mocniejszym wciśnięciu ekranu.
Ale czego by się tu spodziewać po telefonie wartym 400zl :)
Obrazek
Awatar użytkownika
substytut
PlusManiak
Posty: 141
Rejestracja: 24 wrz 2014, o 11:49

Re: Test Microsoft Lumia 535

Post autor: substytut »

AZRAEL, ponoc Denim mial to rozwiazac.. Ale do mnie telefon trafil juz z Denimem i nie jest dobrze, wole nie myslec jak bylo wczesniej
sergiusz_ra
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Rejestracja: 2 mar 2015, o 20:55

Re: Test Microsoft Lumia 535

Post autor: sergiusz_ra »

Do mnie też telefon trafił z Denimem i nie mam problemów opisywanych przez Was. Może to sprawa Waszych egzemplarzy?
ODPOWIEDZ