Oferta w przedłużeniu umowy LG Spirit 4G LTE czy warto

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
amaryl556
Szalony PlusManiak
Posty: 200
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 12 wrz 2013, o 15:50

Oferta w przedłużeniu umowy LG Spirit 4G LTE czy warto

Post autor: amaryl556 »

Witam
Zastanawiam się nad przedłużeniem umowy w PLUS. Mam oferowane dwa telefony: LG Spirit 4G LTE i Samsung AC4 LTE. Skłaniam się do LG choć obecnie nie mam dobrego zdania o użytkowanym LG 7II. Czytam choć jest mało informacji że bateria w LG Spirit trzyma krótko. Co sądzicie warto z nim pomęczyć się 25 miesięcy?
janek9606
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 26 lis 2014, o 21:23

Re: Oferta w przedłużeniu umowy LG Spirit 4G LTE czy warto

Post autor: janek9606 »

Ja bym prpopnował LG moja siostra go ma od kilku tygodni i jest zadowolona(nie zawiesza sie, bateria dość długo trzyma) chociaż też nie miała dobrego zdania o LG
WXuser
Szalony PlusManiak
Posty: 203
Rejestracja: 30 lip 2014, o 11:26

Re: Oferta w przedłużeniu umowy LG Spirit 4G LTE czy warto

Post autor: WXuser »

amaryl556 pisze:Witam
Zastanawiam się nad przedłużeniem umowy w PLUS. Mam oferowane dwa telefony: LG Spirit 4G LTE i Samsung AC4 LTE. Skłaniam się do LG choć obecnie nie mam dobrego zdania o użytkowanym LG 7II. Czytam choć jest mało informacji że bateria w LG Spirit trzyma krótko. Co sądzicie warto z nim pomęczyć się 25 miesięcy?
przejdź się do jakiegoś sklepu i zobacz go w działaniu, ja też kiedyś miałem LG 7II zanim nie spadł z łóżka i roztrzaskał się ekran, spirit jest delikatniejszy, smuklejszy - bardziej w prostokąt niż w kwadrat jak 7II
porównując spirita już nie tyle z konkurencyjnymi firmami co np z G3s to jak dla mnie ma słabą jasność ekranu - osobiście wybrałem xcover'a 3 - mam zamiar już nie wymieniać potrzaskanych ekranów -
tego samsunga mam krótko ale cieszę się z wyboru , od razu mi podpasował a w MM gdzie wpadłem przed zamknięciem na szybkie pytanie do sprzedawcy czy spirita czy x3 , dostałem odpowiedź która utwierdziła mnie w przekonaniu.
po 7II używałem iphone 4 , który wytrzymał masę upadków i może dlatego poszedłem w telefon który sprawia wrażenie masywnego
WXuser
Szalony PlusManiak
Posty: 203
Rejestracja: 30 lip 2014, o 11:26

Re: Oferta w przedłużeniu umowy LG Spirit 4G LTE czy warto

Post autor: WXuser »

WXuser pisze: po 7II używałem iphone 4 , który wytrzymał masę upadków i może dlatego poszedłem w telefon który sprawia wrażenie masywnego
niestety tylko sprawiał wrażenie, już jest strzaśnięta szybka :( po miesiącu i 1 upadku
ODPOWIEDZ