Sony Tablet Z Android 5.0

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
BigBoy666
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 23 cze 2015, o 12:42

Sony Tablet Z Android 5.0

Post autor: BigBoy666 »

Witam jestem posiadaczem Sony tablet Z w sieci Plus. Chciałbym się dowiedzieć kiedy można się spodziewać aktualizacji do androida 5.0 lolipop?

Pozdrawiam
DamianXIX
PlusManiak
Posty: 73
Rejestracja: 14 lut 2015, o 22:03

Re: Sony Tablet Z Android 5.0

Post autor: DamianXIX »

Tablet ma soft czysty, niebrandowany i jeżeli Sony nie da aktualizacji to Plus nic nie pomoże.
Ostatnio zmieniony 7 lip 2015, o 17:22 przez DamianXIX, łącznie zmieniany 1 raz.
BigBoy666
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 23 cze 2015, o 12:42

Re: Sony Tablet Z Android 5.0

Post autor: BigBoy666 »

DamianXIX pisze:Tablet ma soft czysty, niebrandowany i jeżeli Samsung nie da aktualizacji to Plus nic nie pomoże.
No błagam co ma piernik do wiatraka? DamianXiX naucz się czytać... A jakby to nic nie dało pytam o SONY nie "szajsunga".

Na stronie Sony napisane jest, że najnowszy aktualnie system na tablecie Xperia Z to Android 5.0 Lollipop który wyszedł 29.05.2015.

Czy na tym forum znajdę kogoś kompetentnego z Plusa kto mi pomoże?




Od sl@w_es:
Regulamin PlusForum pkt 10 - korekta błędnej pisowni:
- pomorze
- jak by
Poprawną pisownię wyróżniono w poście.
DamianXIX
PlusManiak
Posty: 73
Rejestracja: 14 lut 2015, o 22:03

Re: Sony Tablet Z Android 5.0

Post autor: DamianXIX »

Walnąłem się w nazwie, wielkie rzeczy, reszta zdania jest taka sama...
Soft masz czysty, od producenta, Plus Ci nie pomoże, bo to nie oni wydają aktualizację, sam mam Xperię tablet Z LTE, bo jest i zwykła nie obsługująca kart SIM to są rożne dwie wersje. Może aktualizacja o której napisałeś wyszła na model drugi zależy jaką masz wersję. :)
Ja też czekam... poza tym, żeby Ci było lepiej to Sony jak i inni producenci wypuszczają aktualizacje kodowo. ;)
BigBoy666
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 23 cze 2015, o 12:42

Re: Sony Tablet Z Android 5.0

Post autor: BigBoy666 »

Skąd masz takie informacje ze to nie plus wydaje aktualizacje. Proszę o fakty. Mój tablet ma wifi i gsm. Informacje o aktualizacji sprawdzałem właśnie pod ten model. Co znaczy wypuszczenie aktualizacji kodowo???
DamianXIX
PlusManiak
Posty: 73
Rejestracja: 14 lut 2015, o 22:03

Re: Sony Tablet Z Android 5.0

Post autor: DamianXIX »

Stad mam takie informacje ze to jest produkt sony, plus tego tabletu nie branduje wiec o aktualizacje pytaj na innym forum androidowym wystarczy wpisac w google i znalezc dzial z tabletem ... gdy bralem swoj tablet mialem 4.0.4 na pokladzie i jak tylko pojawila sie aktualizacja od sony do kitkata zaintalowalem ja, a to znaczy tak jak pisze juz setny raz ze plus do aktualizacji tego urzadzenia nie przyklada reki , jest bezposrednio wydawana od producenta ... kazde urzadzenie ma swoj kod jest kilka w jednym kodzie kilka w innym dlatego jedni dostaja szybciej inni czekaja dalej :)
ODPOWIEDZ