Aktualizacja Android 6.0 dla LG G4 H815

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
emka00
Nowy
Posty: 7
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 30 cze 2015, o 19:13

Aktualizacja Android 6.0 dla LG G4 H815

Post autor: emka00 »

Witam

Kiedy Plus przewiduje aktualizację dla LG G4 H815 do androida 6.0 MM ?
amaryl556
Szalony PlusManiak
Posty: 200
Rejestracja: 12 wrz 2013, o 15:50

Re: Aktualizacja Android 6.0 dla LG G4 H815

Post autor: amaryl556 »

Długo musisz czekać może w przyszłym roku

Wysłane z mojego LG-H635 przy użyciu Tapatalka
Riczi
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 28 lis 2015, o 09:51

Re: Aktualizacja Android 6.0 dla LG G4 H815

Post autor: Riczi »

Patrzcie rzuca postami na prawo i lewo i niesłusznie dostał nazwę plus maniak ....
Lg G4 w plusie jakoś w połowie grudnia tego roku dostał androida M
amaryl556
Szalony PlusManiak
Posty: 200
Rejestracja: 12 wrz 2013, o 15:50

Re: Aktualizacja Android 6.0 dla LG G4 H815

Post autor: amaryl556 »

Riczi pisze:Patrzcie rzuca postami na prawo i lewo i niesłusznie dostał nazwę plus maniak ....
Lg G4 w plusie jakoś w połowie grudnia tego roku dostał androida M
Sprawdź kiedy pisał post a kiedy przyszła aktualizacja jak piszesz w połowie grudnia a post z października :mad:

Wysłane z mojego LG-H635 przy użyciu Tapatalka
cineo
PlusManiak
Posty: 94
Rejestracja: 21 lis 2013, o 22:19

Re: Aktualizacja Android 6.0 dla LG G4 H815

Post autor: cineo »

Riczi pisze:Patrzcie rzuca postami na prawo i lewo i niesłusznie dostał nazwę plus maniak ....
Lg G4 w plusie jakoś w połowie grudnia tego roku dostał androida M

Witaj - a skąd masz tę informację?
Pytam, bo parę dni temu przysłali mi z LG maila, ze muszę jeszcze czekać na marshmallow.
Mógłbyś podać więcej szczegółów.
Dzięki z góry.
:) pozdrawiam :) .
amaryl556
Szalony PlusManiak
Posty: 200
Rejestracja: 12 wrz 2013, o 15:50

Re: Aktualizacja Android 6.0 dla LG G4 H815

Post autor: amaryl556 »

@cineo
Na stronie LG firmware jest dla Polski wersja 20a i dalsze w LG G4. To chyba o tym pisał
longinusek
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 5 sty 2016, o 04:08

Re: Aktualizacja Android 6.0 dla LG G4 H815

Post autor: longinusek »

Możecie być bardziej dokładni? Sprawdzałem przez LG Bridge, Mobile Support Tool jak i na stronie LG i nic nie ma. PLUS GSM też nie udzielił żadnej odpowiedzi :/ kiedy ten updejt, bo już nie wiem czy ten telefon tak wisi przez bugi 5.1 czy po prostu czas oddać go na gwarancję.
Riczi
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 28 lis 2015, o 09:51

Re: Aktualizacja Android 6.0 dla LG G4 H815

Post autor: Riczi »

amaryl556 pisze:
Riczi pisze:Patrzcie rzuca postami na prawo i lewo i niesłusznie dostał nazwę plus maniak ....
Lg G4 w plusie jakoś w połowie grudnia tego roku dostał androida M
Sprawdź kiedy pisał post a kiedy przyszła aktualizacja jak piszesz w połowie grudnia a post z października :mad:

Tak? napisałem tak bo napisał że długo będzie czekał, MOŻE w przyszłym roku....





Długo nie zaglądałem na forum, wszedłem tylko żeby napisać jeden post i odpowiedź na ten.
Androida 6.0 na LG G4 dostałem z pozycji telefonu. Ustawienia-Informacje o telefonie-auktualizacja jakoś tak.

Szukałem też informacji o androidzie 6.0 dla HTC One M9 , znalazłem że miało być do końca 2015r a do dnia dzisiejszego nic. Przy okazji natrafiłem na pewien post w którym była mowa o tym że producenci na kilka godzin lub dni, dokładnie nie pamiętam, wrzucali aktualizacje, tzw "kto pierwszy ten lepszy" i ci którym udało się pobrać to już mają. Nie wiem ale może w przypadku LG G4 też tak było, nie zagłębiałem się w temacie.

Pozdrawiam
cineo
PlusManiak
Posty: 94
Rejestracja: 21 lis 2013, o 22:19

Re: Aktualizacja Android 6.0 dla LG G4 H815

Post autor: cineo »

Jest!!! Poszło w weekend - aktualizacja online. Cała procedura trwała około 45 minut - ściąganie i aktualizacja. Zmiany niewielkie ale zauważalnie wydłużył się czas pracy baterii :) - co sobie chwalę.
Pozdrawiam.
kuguar85
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2016, o 22:50

Re: Aktualizacja Android 6.0 dla LG G4 H815

Post autor: kuguar85 »

Po aktualizacji do 6 nie działa aparat z tyłu uruchamia się domyślnie przedni nawet latarka nie chce się włączyć wyświetlając komunikat że jest ona używana przez inna aplikacje Factory Reset nic nie dał
deszczyk
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 17 mar 2016, o 23:01

Re: Aktualizacja Android 6.0 dla LG G4 H815

Post autor: deszczyk »

Do LG G3 dalej nie ma. Support LG twierdzi że to zależy od sieci; tutaj na forum że od producenta. Niech sczeźnie ten co kłamie :evil:
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Aktualizacja Android 6.0 dla LG G4 H815

Post autor: sl@w_es »

Kupując jakikolwiek telefon czy to z czystym oprogramowaniem producenta czy z brandem operatorskim nikt nie gwarantuje, że będą do niego jakiekolwiek aktualizacje, więc nie bardzo rozumiem po co to bicie piany i zadawanie pytań o nią.
Producent odsyła do operatora, operator do producenta - błędne koło. Ciekawy jestem odpowiedzi producenta w przypadku pytania o aktualizację telefonu bez brandu?

Pozwoliłem sobie wyszukać w sieci artykuł na temat brandowania telefonu, gdzie dość zrozumiałym językim dla zwykłego użytkownika telefonu opisano to zagadnienie.
Jeśli ktoś jest zainteresowany to odsyłam do artykułu Brandowanie telefonu. Czym jest, jaki ma wpływ i jak się go pozbyć i zapoznanie się podtytułem Przebieg procesu aktualizacji wśród operatorów.

Czyli co? Czekamy, czekamy i możemy nigdy nie doczekać się tej aktualizacji.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
deszczyk
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 17 mar 2016, o 23:01

Re: Aktualizacja Android 6.0 dla LG G4 H815

Post autor: deszczyk »

sl@w_es pisze:Kupując jakikolwiek telefon czy to z czystym oprogramowaniem producenta czy z brandem operatorskim nikt nie gwarantuje, że będą do niego jakiekolwiek aktualizacje, więc nie bardzo rozumiem po co to bicie piany i zadawanie pytań o nią.
To nie jest bicie piany a zwyczajna niecierpliwość. Jeśli sieć nie zamierza udostępniać aktualizacji dla konkretnego typu telefonu to nie powinni ściemniać i zrzucać winy za opóźnienie na producenta telefonu tylko normalnie powiedzieć że aktualizacji po prostu nie będzie. W takim przypadku aktualizujemy przez Flashtool'a i nie ma problemu.
Chodzi po prostu o jasne stanowisko sieci - czekać czy nie ?.
richat
Szalony PlusManiak
Posty: 207
Rejestracja: 9 cze 2013, o 08:44

Re: Aktualizacja Android 6.0 dla LG G4 H815

Post autor: richat »

Witam, ja zapytam się inaczej. Dlaczego taka ogólna niecierpliwość do wszystkich aktualizacji? Ja po zakupie telefonu jeszcze tego samego dnia dostałem szóstkę, a wieczorem "pianki". I nic z tego nowego nie wynika.
Pozdrawiam :-D
anulcia12
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2016, o 11:43

Re: Aktualizacja Android 6.0 dla LG G4 H815

Post autor: anulcia12 »

richat pisze:Witam, ja zapytam się inaczej. Dlaczego taka ogólna niecierpliwość do wszystkich aktualizacji? Ja po zakupie telefonu jeszcze tego samego dnia dostałem szóstkę, a wieczorem "pianki". I nic z tego nowego nie wynika.
Pozdrawiam :-D
Może dla tego, że ludzie lubią mieć wszystko najnowsze? Kto wie :D Mi aktualizacja śmiga bardzo ładnie, ale większych zmian nie widzę w ogóle.
ODPOWIEDZ