Tablet Lenovo Yoga 3 TAB - wersja?

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
NightRider
Nowy
Posty: 5
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 4 paź 2014, o 19:08

Tablet Lenovo Yoga 3 TAB - wersja?

Post autor: NightRider »

Witam! Zamówiłem właśnie na infolini tablet lenovo yoga 3 pro tab w ramach przedłużenia internetu za około 90zł + raty za sprzęt około 37zł miesięcznie. Pani zapewniała mnie, że jest to najnowsza wersja z projektorem, która widnieje również w ofercie na stronie internetowej plusa, jednak podając mi parametry sprzętu były one dokładnie jak z wersji yoga 2 tab z windowsem 8.1, a przecież yoga 3 pro pracuje na androidzie. Rozmawiałem również z innym konsultantem tydzień wcześniej i przedstawił mi on jeszcze inną specyfikacje tego sprzętu, a mianowicie pasowała ona do najgorszej wersji yoga 3 tab bez projektora, na androidzie i z dużo gorszą specyfikacją. Więc już nic nie wiem... Może jest ktoś obeznany i wie jakiego sprzętu mogę się spodziewać? Pozdrawiam!
NightRider
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 4 paź 2014, o 19:08

Re: Tablet Lenovo Yoga 3 TAB - wersja?

Post autor: NightRider »

Jakby ktoś szukał informacji to niestety trafiłem na niekompetentną osobę na infolinii i kurier przywiózł mi całkiem inny sprzęt, a mianowicie zwykłą wersję yoga 3... To kolosalna różnica w sprzęcie, gdzie 10 razy pytałem Panią czy to napewno wersja pro ta co na stronie plusa jako nowość i to potwierdzała. Już mi coś świtało w głowie jak czytała mi parametry pasujące do yogi 2 na windowsie ale myślałem, że to drobna pomyłka bo parametry podobne do yogi 3 pro. Oczywiście odmówiłem przyjęcia bo nie była to mała pomyłka i niestety przez to poważnie się teraz zastanawiam czy w ogóle przedłużać umowę...
ODPOWIEDZ