Nokia 9900 w długopisie

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
Awatar użytkownika
Kamil
PlusManiak
Posty: 136
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 24 gru 2007, o 16:05
Lokalizacja: Kosina
Kontakt:

Nokia 9900 w długopisie

Post autor: Kamil »

czego to ludzie nie wymyślą :))
Yu Wen Chiou opracowała bardzo praktyczny telefon komórkowy, który wygląda jak długopis. Schowany w niby-długopisie rozwijany ekran dotykowy wygląda świetnie, a gdy potrzebujemy coś napisać Nokia 9900 Pen Phone pełni funkcję standardowego urządzenia do pisania.
Warto jeszcze dodać, że ma to być smartfon działający pod kontrolą systemu Windows Mobile, a tzw automat do wysuwania długopisu służy jednocześnie do sterowania komórką oraz jako celownik dla aparatu fotograficznego.
Rolą projektanta bywa częściej inspirowanie niż przygotowywanie projektów urządzeń, które zostaną wprowadzone do produkcji, ale Nokia 9900 Pen Phone wydaje się być urządzeniem, którego sukces na rynku jest gwarantowany.

Nokia 9900 Pen Phone

(ź) DVICE

Nokia 9900 Pen Phone
Pozdrawiam
Obrazek
Garjusz
Administrator
Administrator
Posty: 2869
Rejestracja: 5 paź 2007, o 18:42
Lokalizacja: PlusForum
Kontakt:

Post autor: Garjusz »

Faktycznie czego to nie wymyślą :-)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Można też kupić zegarek - telefon. Trochę tego pojawiło się na allegro. Miałem okazję zobaczyć ten wynalazek na własne oczy. Wyglądało w miarę porządnie. Akurat to coś co miałem przyjemność oglądać było wykonane na podzespołach Alcatela, ale na obudowie widniała inna firma (jakaś nieznana dlatego nawet nie pamiętam). Trochę za mały wyświetlacz jak dla mnie. Plusem było mnogość funkcji. Nie jeden telefon mógłby pozazdrościć :-P Też trochę głupie było to, aby odebrać połączenie trzeba było odpiąć zegarek od paska.
Ogólnie zabawka fajna i na pewno niezły pomysł na oryginalny telefon :-D
Przykładowy link do Allegro. Ja widziałem trochę inny.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ODPOWIEDZ