Spadła wydajność Galaxy S8

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
cytrusss76
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 19 cze 2017, o 21:28
Lokalizacja: Kraków

Spadła wydajność Galaxy S8

Post autor: cytrusss76 »

Po około miesiącu użytkowania, telefon przycina się nawet na ekranie startowym i przy korzystaniu aplikacji systemowych takich jak Facebook Google (nie mylić z Chrome) zdarzają się też drobne bugi polegające na. Tapety nie da się rozjaśnić, rozjaśniają się same ikony, w tym przypadku pomógł restart telefonu. Widget pogody samoistnie przesunął się do lewej krawędzi ekranu, w tym przypadku pomaga otrzymanie jakiegokolwiek powiadomienia lub restart. Czy ktoś może doświadczył podobnych problemów w Galaxy S8? W związku z tą sytuacją zastanawiam się nad oddaniem telefonu do autoryzowanego serwisu i prośbę o wgra, w tej sprawie pisałem emaila do BOK.
Awatar użytkownika
largo
Szalony PlusManiak
Posty: 554
Rejestracja: 6 lis 2016, o 10:45
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Spadła wydajność Galaxy S8

Post autor: largo »

Moja S8 śmiga cały czas choć po jakimś czasie zauważam zwiechy ale to na FB przy ich aktualizacjach i wagach plików nie dziwi... ale sam telefon śmiga...

RADA :
Zrób format do u. fabrycznych i na nowo aktualizuj aplikacje i czyść system w miarę często to powinno pomoc a jeżeli coś nadal zawala "system" i zwiecha się fon oddaj na gwarancję może fabryczne błędy wychodzą...
maciej93
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 1 wrz 2018, o 15:11

Re: Spadła wydajność Galaxy S8

Post autor: maciej93 »

Proponuję wyczyścić cashe aplikacji lub skorzystać z na przykład fb lite.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
ODPOWIEDZ