K550i informacja o sieci

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
batik
Nowy
Posty: 5
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 4 lip 2008, o 12:25

K550i informacja o sieci

Post autor: batik »

witam posiadam telefon Se k550i oczywiscie plus;)
problem polega na tym iz pod napisem plus nie mam nic a w starym telefonie mialem zawsze nazwe miesjcowosci w ktorej aktulanie sie znajduje szukalem w usatwieniach opcji informacja o sieci ale nic takiego tam nie ma nie wiecie co mam zrobic bym mial ta infomacje w jakim miejscu sie znajduje?? bardzo prosze o pomoc pozdrawiam!!
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Nie wiem dokładnie jak to jest w SE bo nie miałem zbyt dużo do czynienia z tą marką. Standardowo jest to w opcjach wiadomości pod nazwą usługi informacyjne. Należy to uaktywnić, wpisać sobie kanał 50 i go włączyć. To wszystko ;-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
szewol
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 9 sie 2008, o 18:56
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: szewol »

Nie pamiętam, ale ja w swojej nokii wybrałem opcje "informacje sieciowe" i zadziałało. Bez pwisywania kanału 50, tak jak w poprzednich modelach.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

szewol pisze:Nie pamiętam, ale ja w swojej nokii wybrałem opcje "informacje sieciowe" i zadziałało. Bez pwisywania kanału 50, tak jak w poprzednich modelach.
No tak, bo Nokia udostępnia od razu tą opcje w menu. W innych markach trzeba ręcznie wpisać kanał 50 w do usług informacyjnych.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
batik
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 4 lip 2008, o 12:25

Post autor: batik »

juz se poradzilem dzienki za szybkie odpowiedzi
ODPOWIEDZ