Samsung D900i - problem z kodem PIN 1

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
DaviFD
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 27 sie 2008, o 15:07

Samsung D900i - problem z kodem PIN 1

Post autor: DaviFD »

Mam telefon samsung D900i i ostatnio Wyświetliło sie Pin1 niedostępny i miałem ograniczone usługi sieci. Podobny problem miał mój kolega z Plusfonem 401i i SE t230 i wszystkie były w Plusie a dokładnie MIX plus. Po wyłączeniu i włączeniu wszystko wracało do normy.
Ostatnio zmieniony 6 paź 2008, o 17:03 przez DaviFD, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kamil
PlusManiak
Posty: 136
Rejestracja: 24 gru 2007, o 16:05
Lokalizacja: Kosina
Kontakt:

Re: problem z telefonem

Post autor: Kamil »

DaviFD pisze:Mam telefon samsung D900i i ostatnio Wyświetliło sie Pin1 niedostępny i miałem ograniczone usługi sieci. podobny problem miał mój kolega z Plusfonem 401i i SE t230 i wszystkie były w Plusie a dokładnie MIX plus. Po wyłączeniu i włączeniu wszystko wracało do normy.
a przypadkiem nie ściągałeś simloka ostatnio z tego samsunga lub nie zmieniałeś Flasha???
Pozdrawiam
Obrazek
DaviFD
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 27 sie 2008, o 15:07

Post autor: DaviFD »

Nie nic nie było w nim kombinowane. ten telefon nie był kupowany w Plusie kupiłem go w sklepie i był bez Simlocka. I to chyba nie możliwe żeby w 3 telefonach był ten sam problem ?
teraz sie to nie powtarza na szczęście
Awatar użytkownika
Kamil
PlusManiak
Posty: 136
Rejestracja: 24 gru 2007, o 16:05
Lokalizacja: Kosina
Kontakt:

Post autor: Kamil »

DaviFD pisze:Nie nic nie było w nim kombinowane. ten telefon nie był kupowany w Plusie kupiłem go w sklepie i był bez Simlocka. I to chyba nie możliwe żeby w 3 telefonach był ten sam problem ?
teraz sie to nie powtarza na szczęście
no raczej nie możliwe, może jakaś awaria na nadajnikach plusa w Twojej okolicy i dlatego tak telefon wariował
Pozdrawiam
Obrazek
DaviFD
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 27 sie 2008, o 15:07

Post autor: DaviFD »

Mam taka nadzieje. Zauważyłem że to się dzieje wtedy jak telefon straci zasięg całkowicie i potem ten problem wyskakuje. Chyba to problem sieci.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

DaviFD pisze: Chyba to problem sieci.
Lub karty SIM.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
PlusUser
Moderator
Posty: 249
Rejestracja: 14 gru 2007, o 21:56

Post autor: PlusUser »

Bardzo często jest to wina telefonu.
Spotkałem się nie raz z takim problemem.
Powiedz znajomym o Naszym Plus Forum
Vcs_fifi93
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2008, o 18:38

Post autor: Vcs_fifi93 »

kurcze, mam problem z nokią 6233. Ściągnąłem gre (kilka gier) kiedy właczam wyskakuje mi taki error : No Class Def Found Error java/lang/NoClassDefFoundError com/mascotcapsule/micro3d/v3/Affine Trans :-x
szymon
PlusManiak
Posty: 133
Rejestracja: 10 wrz 2008, o 18:14
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: szymon »

Mysle, ze probujesz zainstalowac gre trojwymiarowa, ktora nie jest obslugiwana przez Twoj telefon, inaczej mowiac Twoj telefon gier 3D nie pociagnie...
Chetnie pomoge w problemach z telefonami Nokia (symbian) oraz opartymi na Windows Mobile - prosze pisac na PW, pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ