Dane pakietowe - błąd podczas połączenia z Internetem

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
Goraw
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 15 wrz 2008, o 17:14

Dane pakietowe - błąd podczas połączenia z Internetem

Post autor: Goraw »

Mam problem dotyczący Noki 6070, telefon był z Ery został ściągnięty simlock i teraz śmigam na Plusie. Gdy chce połączyć się z internetem lub poprostu coś ściągnąć sobie na telefon wyskakuje mi błąd "dane pakietowe niedostępne" :/ prosze bardzo o pomoc, jak mozna to odblokować? :-(
Ostatnio zmieniony 6 paź 2008, o 17:00 przez Goraw, łącznie zmieniany 1 raz.
szymon
PlusManiak
Posty: 133
Rejestracja: 10 wrz 2008, o 18:14
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: szymon »

czesc, musisz ustawic sobie ustawienia dostepu pakietu danych, mms i takie tam, ulatwie Ci zadanie iii zapraszam na stronke plusa, ktora Ci w tym pomoze:)
Powyzszy link musisz skopiowac i wkleic do paska adresu swojej przegladarki, z reszta konfiguracji dasz sobie rade, jesli nie, to napisz prosze co poszlo nie tak:) Pozdrawiam z deszczowego Krakowa:)
Chetnie pomoge w problemach z telefonami Nokia (symbian) oraz opartymi na Windows Mobile - prosze pisac na PW, pozdrawiam :)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Goraw, masz ofertę pre-paid? Jak tak to musisz aktywować transmisję GPRS. Znajdziesz to w e-boku pod numerem *110#
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Goraw
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 15 wrz 2008, o 17:14

Post autor: Goraw »

próbowałem obie propozycje i niestety dalej nic.....
szymon
PlusManiak
Posty: 133
Rejestracja: 10 wrz 2008, o 18:14
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: szymon »

a nie trzeba jakiegos domyslnego punktu dostepowego wybrac w opcjach? powiem, ze ciezko mi tak ustalic, bo nie mialem nokii bez symbiana :(
Chetnie pomoge w problemach z telefonami Nokia (symbian) oraz opartymi na Windows Mobile - prosze pisac na PW, pozdrawiam :)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Goraw pisze:próbowałem obie propozycje i niestety dalej nic.....
Uruchomiłeś ponownie telefon?
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Goraw
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 15 wrz 2008, o 17:14

Post autor: Goraw »

teraz już działa :) wielkie dzięki
ODPOWIEDZ