Omnia Killer

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
Awatar użytkownika
Connected
Szalony PlusManiak
Posty: 216
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 23:20
Lokalizacja: Salon Firmowy Plus /3miasto
Kontakt:

Omnia Killer

Post autor: Connected »

Obrazek
Obrazek
Obrazek

"I give him an offer he can't refuse(...)"

Don Vito Corleone
Garjusz
Administrator
Administrator
Posty: 2869
Rejestracja: 5 paź 2007, o 18:42
Lokalizacja: PlusForum
Kontakt:

Post autor: Garjusz »

8 megapikseli aparat - spoko, ale czy to aż tak w telefonie potrzebne.
Ja i tak bym nie zrezygnował ze swojego aparatu Fuji choć ma tylko 5 megapikseli :-)

Samsung coraz bardziej zaskakuje
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Szczerze to te 5 Mpx w Omni, pomimo tych wszystkich bajerów (AF, stabilizacja, itd), jest o kant d... rozbić :-/ Do zdjęć polecam cyfrówkę :-D
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
szymon
PlusManiak
Posty: 133
Rejestracja: 10 wrz 2008, o 18:14
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: szymon »

Szczerze to te 5 Mpx w Omni, pomimo tych wszystkich bajerów (AF, stabilizacja, itd), jest o kant d... rozbić Do zdjęć polecam cyfrówkę
zgadzam sie w 100% :) Telefon nigdy nie zastapi nawet najprostszej cyfrowki nawet z modeli dostepnych w kwotach 250-300 zl, aparat w telefonie nie powinien byc glownym kryterium jego wyboru.
Chetnie pomoge w problemach z telefonami Nokia (symbian) oraz opartymi na Windows Mobile - prosze pisac na PW, pozdrawiam :)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

szymon pisze:Telefon nigdy nie zastapi nawet najprostszej cyfrowki nawet z modeli dostepnych w kwotach 250-300 zl
Założę sie że z tymi 8Mpx będzie tak samo. Ale myślę że kiedyś w przyszłości optyka w telefonach będzie taka sama jak w cyfrówkach. Moim zdaniem to tylko kwestia czasu.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
szymon
PlusManiak
Posty: 133
Rejestracja: 10 wrz 2008, o 18:14
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: szymon »

Ale myślę że kiedyś w przyszłości optyka w telefonach będzie taka sama jak w cyfrówkach.
A ja mysle, ze nie bedzie tak, bo rozwoj techniki idzie i w strone fotografii (cyfrowej), jak i w strone telefonii komorkowej (aparatow telefonicznych), nie jest tak, ze nagle rozwoj cyfrowek zatrzyma sie i telefonia dogoni go. Moim zdaniem zawsze w przypadku fotografii cyfrowki beda krok do przodu od GSM, a GSM w przypadku fotografii rowniez bedzie krok do przodu, chyba, ze ktos zrobi faktycznie cos takiego, jak "pralka, piekarnik i lodowka w jednym", ale nie sadze, zeby mialo to nastapic, bo jak wiadomo "jesli cos jest do wszystkiego, to jest do niczego" :)
Chetnie pomoge w problemach z telefonami Nokia (symbian) oraz opartymi na Windows Mobile - prosze pisac na PW, pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ