Windows Mobile 6.1 - kodeki do filmów

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Windows Mobile 6.1 - kodeki do filmów

Post autor: mariusz9a »

Witam

Poszukuję kodeków do filmów (szczególnie w formacie avi). Standardowe odtwarzacze wbudowane w telefon (Windows Media Player oraz Touch Player) odtwarzają tylko dźwięk oraz info o nieprawidłowym formacie.
Poszperałem trochę w Internecie i wszyscy polecają zainstalowanie odtwarzacza TCPMP, który ma wbudowane kodeki. Niestety ten program coś nie chce działać. Próbowałem na dwóch wersjach. Instalacja przebiega bezproblemowo, ale przy próbie włączenia programu wyrzuca błąd :-/

Mile widziane jakieś porady :-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Pre100
PlusManiak
Posty: 93
Rejestracja: 7 wrz 2008, o 01:11

Post autor: Pre100 »

Ja akurat korzystam z TCPMP na 5'ce i ten mógłbym Ci polecić, ale skoro nie działa na 6.1 to pozostaje mi tylko poradzic Ci wizytę na www.pdaclub.pl. Możesz poszperać tam za innym softem w dziale download albo na forum. Na pewno ktoś juz się zmierzył z takim samym problemem.

Pzdr,
Pre100.
"Coś, co jest do wszystkiego - jest do niczego..."
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

Pre100 pisze:pozostaje mi tylko poradzic Ci wizytę na www.pdaclub.pl
Fajna stronka :-) Dużo fajnych programów :-) Odtwarzacza co prawda jeszcze nie znalazłem bo i z braku czasu nie zagłębiałem się tam zbyt głęboko. Dzięki :-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: mariusz9a »

I znalazłem tam rozwiązanie problemu z TCPMP. Już działa. Jeszcze raz dzięki :-)

Podaję link do tematu. Może komuś się jeszcze przyda.
http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=108785.0
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ODPOWIEDZ