Nokia e71 - ustawienia konta e-mail

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
gm
PlusManiak
Posty: 53
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 paź 2008, o 20:41
Lokalizacja: Tarnów

Nokia e71 - ustawienia konta e-mail

Post autor: gm »

Witam. Próbuję zdefiniować swoje konto e-mail w telefonie e71, zakładam nową skrzynkę i pojawia się pewien problem. Za każdym razem w opcjach ustawień telefon zakłada mi POP3 i nie ma nigdzie opcji do zmiany na IMAP4 . W e61 i e61i nie było takiego problemu. Czy ktoś wie jak i z którego miejsca definiować pocztę e-mail aby ustawić IMAP4?
Pre100
PlusManiak
Posty: 93
Rejestracja: 7 wrz 2008, o 01:11

Post autor: Pre100 »

Opcje > Ustawienia email > Ustawienia pobierania > Subskrypcje folderów ?
"Coś, co jest do wszystkiego - jest do niczego..."
gm
PlusManiak
Posty: 53
Rejestracja: 1 paź 2008, o 20:41
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: gm »

Pre100 pisze:Opcje > Ustawienia email > Ustawienia pobierania > Subskrypcje folderów ?
Wszytsko się zgadza, ale jak jest już ustawiona poczta na IMAP4, przy ustawieniu na POP3 nie pojawia się opcja subskrybowania folderów.
Pre100
PlusManiak
Posty: 93
Rejestracja: 7 wrz 2008, o 01:11

Post autor: Pre100 »

Sorry, ale nie za bardzo rozumiem. Nie możesz na jednem zdefiniowanym koncie i POPa i IMAPa. Subskrybować foldery możesz tylko na IMAPie.

Pzdr,
Pre100.
"Coś, co jest do wszystkiego - jest do niczego..."
gm
PlusManiak
Posty: 53
Rejestracja: 1 paź 2008, o 20:41
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: gm »

Wiem, że mogę tylko na IMAP, ale jak od początku skonfigurować konto w e71, żeby ustawić IMAP4 skoro ustawia sie POP3 i nie da się tego zmianić. W e61 i e61i podczas konfigurowania skrzynki mogłem to zmienić i wybrać albo POP3 albo IMAP4.
Pre100
PlusManiak
Posty: 93
Rejestracja: 7 wrz 2008, o 01:11

Post autor: Pre100 »

Niestety nie mam możliwości sprawdzenia tego "na żywo", bo nie mam takiej słuchawki. Poszukam w robocie, jeżeli znajde to zobacze i odezwę się na forum. :)

Pzdr,
Pre100.
"Coś, co jest do wszystkiego - jest do niczego..."
ODPOWIEDZ