Wymiana telefonu, jaki wybrać?

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
Awatar użytkownika
Kamil
PlusManiak
Posty: 136
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 24 gru 2007, o 16:05
Lokalizacja: Kosina
Kontakt:

Re: Wymiana telefonu, jaki wybrać?

Post autor: Kamil »

adrian pisze:Kończy mi się umowa i chciałbym wymienić na telefon i podpisać umowę na kolejne dwa lata.
Tylko zastanawiam się jaki wybrać, chciałbym żeby miał dobry odtwarzacz mp3, myślałem o Sony Ericssonie.
Może ktoś coś doradzi?
jeżeli zależy Ci tylko na mp3 to polecam nokie 5310 świetny telefon i bardzo dobry dzwięk cena telefonu w komisie jakieś 850 zł. nie wiem czy występuje już u polskich operatorów, ale na allegro znajdziesz, ewentualnie polecam jeszcze sony ericssona k800i dobry aparat i mp3 też chodzą dobrze cena w komisie jakieś 700 zł nowy bez simloka
Pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
Kamil
PlusManiak
Posty: 136
Rejestracja: 24 gru 2007, o 16:05
Lokalizacja: Kosina
Kontakt:

Post autor: Kamil »

adrian pisze:Fajnie dzięki,
tylko pierwsze chciałbym wymienić sobie telefon w Plusie a potem może bym pomyślał żeby kupić coś innego lepszego.

Jaki byś polecił telefon w abonamencie Plusa z tej strony:
http://www.plus.pl/oferta_indywidualna/ ... fy_kubali/
hmm to zależy w jakim abonamęcie, abonament za 55 zł. jak byś taki brał to polecam SE k550i lub k750i lub nokie 6300, bateria dobra no i ma radio, mp3, aparat 2 mega, slot na kartę pamięci wszystkie te fony mają praktycznie takie same funkcje
Pozdrawiam
Obrazek
2ska

Post autor: 2ska »

jeżeli komuś zależy na dobrym mp3, niech sobie kupi mp3 playera. a telefon do dzwonienia i wysyłania smsów najtańszy w ofercie, czyli za złotówkę. to najlepsza z możliwości.
ODPOWIEDZ