Jaki telefon wybrać?

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
Dominick1982
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 6 lip 2013, o 21:48

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: Dominick1982 »

A ja poleciłbym jeszcze chińczyka Huawei Ascend P7. Jest to nowsza konstrukcja. I cała ze szkła. Sam posiadam ten model. Używam go do "prowadzenia działalności gospodarczej" :-) czyli telefony, internet w drodze do pracy, smsy. Zdjęć robię mało. Moja dziewczyna przesiadła się z Samsunga S4 na Sony Z1 i mówi, że więcej nie chcę samsunga. Także coś w tym musi być :-)
emil.66
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 20 paź 2014, o 17:32

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: emil.66 »

Witam, chciałbym zapytać czy istnieje jakaś szansa na dostanie jeszcze samsunga galaxy s4 u was? Widziałem że się pojawił w weekend i już nie da się go zamówić a strasznie mi zależy..
dawidder125
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 17 wrz 2015, o 20:39

Który telefon

Post autor: dawidder125 »

Mam problem.Nie wiem który telefon wybrać,chodzi mi głownie o szybki internet i by był głośny.Albo Sony Xperia E4,Huawei Y6 lub huawei honor 4x.Który polecacie?
Ostatnio zmieniony 12 paź 2015, o 10:59 przez Krzysiek_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: temat nie zawiera pytań do Specjalistów i nie jest związany z usługami sieci.
nfs141
Starszy Plusmaniak
Posty: 153
Rejestracja: 4 sie 2013, o 15:20

Re: Który telefon

Post autor: nfs141 »

Ja bym wziął Sony.
Awatar użytkownika
kajme
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 31 gru 2013, o 09:24

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: kajme »

Ja jakiś czas temu kupowałam sobie nowy telefon. Wszystko sobie przekalkulowalam i ostatecznie zdecydowałam się na ofertę plus na kartę kupując telefon w sklepie. W rtv Euro agd obecnie są bardzo dobre promocje na sprzęt. Udało mi się upolować sobie telefon Lumia 640 w cenie niecałych 600 zł. Telefon bardzo dobrze wykonany. Wzięłam go na raty 20 po 0% tak więc nie jest to dla mnie żadne obciążenie finansowe. Dołozyli mi jeszcze antywirusa.

Jest to mój pierwszy telefon z systemem Windows phone i jestem bardzo miło zaskoczona. Jest wygodny :)
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: lodyga »

Kajme a jakie jest ubezpieczenie do rat 0% bo wiem że na bank jest?
Kiedyś było 100 zł dodatkowo a teraz? Sama się zastanawiam.
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
Awatar użytkownika
kajme
Początkujący PlusManiak
Posty: 17
Rejestracja: 31 gru 2013, o 09:24

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: kajme »

Jakieś tam jest ale sama się nie zdecydowałam. Nie miałam żadnych opłat.
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: lodyga »

Bo się zastanawiam czy się opłaca brać Huawei p8 lite za 900 zł w ratach 0% np na 30.
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
lukaszkot
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 28 gru 2015, o 21:05

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: lukaszkot »

Witam.
Jako, że słabo znam orientuję się w nowych telefonach proszę was o pomoc.
Kończy mi się umowa w Plus abonament i w związku z tym chciałbym ją przedłużyć i kupić rozsądny telefon z dual sim, dlatego proszę o pomoc zorientowanych w temacie. Co obecnie w ofercie Plusa jest godne polecenia i w rozsądnej cenie, jeśli chodzi o telefony z dual sim?

Aktualnie zastanawiam się nad Huawei p8 lite a LG G4s.
Proszę o jakieś za i przeciw użytkowników lub jakieś nowe warte polecenia modele.

Z góry dzięki.

Pozdrawiam.
grimes
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2016, o 20:55

Nowa umowa

Post autor: grimes »

Hej,
niedługo kończy mi się umowa w Orange. Chciałabym przejść do Plusa i wziąć bardzo dobry telefon z dostępem do internetu/pakietem internetowym. Co polecacie moi drodzy?
sztama
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2016, o 14:25

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: sztama »

HEJ, warto wziąć Huawei P8 lite? Właśnie skończyła mi się umowa i się zastanawiam...
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: lodyga »

Bierz i się nie zastanawiaj.. Ja mam od grudnia i jest mega. Tylko wiesz ma nakładkę jak Iphone..ale możesz pozmieniać.

Ja kupiłam w euro agd rtv za 849zł raty 0% na 30 rat ale możesz spłacić szybciej. Zero dodatkowych kosztów.

W Plusie proponują go za 200 zł przy abo 60 zł...Możesz wytargować za połowę mniej zależy co wolisz :)
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
weronika1133
Prawie PlusManiak
Posty: 37
Rejestracja: 7 lis 2013, o 17:27

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: weronika1133 »

Który telefon według waszej opinii lepszy: Huawei P8 Lite czy Huawei P9 Lite?
Fergel
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2016, o 11:17

Jak smartfon do 800-900 zł?

Post autor: Fergel »

Poszukuje telefonu z ekranem 4.5 do 5 cali, z LTE, minimum 2GB RAM, z dobrym aparatem i pojemną baterią, który będzie wykorzystywany głównie do internetu i robienia zdjęć. Nie mogę wydać więcej niż 900 zł. Zastanawiam się nad takim Asusem: http://smartfonki.pl/smartfon-asus-zenfone-2-laser-ze500kl,474.html, można go kupić za 700 zł, ma niezłe opinie w sieci, chociaż niektórzy narzekają na GPS.

Czy to dobry wybór? Czy coś innego możecie mi doradzić w tej cenie?
Kot Felix
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 11 wrz 2016, o 04:33

Re: Jak smartfon do 800-900 zł?

Post autor: Kot Felix »

Fergel pisze:Poszukuje telefonu z ekranem 4.5 do 5 cali, z LTE, minimum 2GB RAM, z dobrym aparatem i pojemną baterią, który będzie wykorzystywany głównie do internetu i robienia zdjęć. Nie mogę wydać więcej niż 900 zł.
Moim zdaniem masz 3 fajne telefony z 5,20" i 5"

Z tym większym ekranem, to polecam Honor 7 Lite, który na aukcjach na znanym portalu na A osiąga ceny 850-899 zł.
Drugim jest bliźniaczy, minimalnie lepszy Huawei P9 Lite (posiada NFC, trochę lepszy czujnik odcisku). Cena jest trochę większa, ale myślę że w ciągu miesiąca powinna spaść do tych 900 zł, obecnie to niecały 1000 zł.
Oba telefony mają podobną specyfikację, lepszy ekran, pojemniejszą baterię od tego co podałeś.
Trzecim telefonem jest Telefon Xiaomi Redmi 3 Pro, 699 zł, super specyfikacja, 5"...ale poczytaj sobie na forach trochę o ew. gwarancji czy konfiguracji telefonu, bo podobno jest z tym problem.
ODPOWIEDZ