Jaki telefon wybrać?

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
martucha0000
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 16 lis 2016, o 13:10

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: martucha0000 »

Witam!
Szukam telefonu z dobrym GPS i solidną baterią, z uwagi na częste korzystanie z nawigacji. Pozostałe funkcje bez większego znaczenia. Niedługo kończy mi się umowa, a chciałabym być przygotowana w tym temacie.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: habish »

martucha0000 pisze:Witam!
Szukam telefonu z dobrym GPS i solidną baterią, z uwagi na częste korzystanie z nawigacji. Pozostałe funkcje bez większego znaczenia. Niedługo kończy mi się umowa, a chciałabym być przygotowana w tym temacie.
Poczytaj tutaj: http://www.spidersweb.pl/2016/09/lg-x-p ... enzja.html

Oczywiście dostępny w Plusie: http://www.plus.pl/telefon?deviceTypeCo ... ot=tel-abo
tomcio132
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 26 sie 2014, o 21:57

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: tomcio132 »

Witam obecnie posiadam LG g3 służy już drugi rok teraz pracuje na nowym androidzie. Jest teraz w abonamencie w okolicach 70zł jakiś telefon godny zastąpienia tego g3. Będę przedłużał umowę i nie wiem czy warto patrzeć za czymś nowym może jakieś smartwatche zamiast nowego tel. Doradźcie
Grzesiek210990
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 9 kwie 2019, o 23:50

Co wybrać.... Huawei p30lite czy Samsung a50

Post autor: Grzesiek210990 »

Witam wszystkich użytkowników.

Chciałbym poradzić się Was który telefon wybrać. Oba są w tej samej cenie -1600 zł. Zastanawiam się między Samsungiem a50 A Huawei p30 lite. Najbardziej zależy mi na dobrym aparacie . Mam małą Córeczkę i to Ja chce uwieczniać na fotografiach i filmach. Obecnie korzystam z Samsunga j7 2017 . Ale przyszedł czas na przesiadkę na nowszy model

I drugie pytanie. Telefon chciałbym zakupić w systemie ratalnym na Plus.pl . Interesuje mnie opcja na 48 rat i wiem, że jest taka możliwość - o czym zostałem poinformowany na infolinii. Nie widzę jednak takiego wariantu na stronie Plusa- jedynie opcja 24 raty. O co kaman?

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Gryzzli
Starszy Plusmaniak
Posty: 194
Rejestracja: 6 sty 2013, o 20:47
Lokalizacja: Warszawa - centrum

Re: Co wybrać.... Huawei p30lite czy Samsung a50

Post autor: Gryzzli »

Za samsungiem przemawia lepsza bateria i lepsza przesłona ale huawei ma większe zagęszczenie pikseli mpix i 128gb pamięci więc zdjęć napstrykasz masę.
Ja mimo to postawiłbym na Huawei - ale to raczej kwestia uwielbienia marki.
Obrazek
Awatar użytkownika
Trzcinsky
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 11 lip 2018, o 09:41

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: Trzcinsky »

Tylko iPhone nie ma lipy taka prawda.
Roman19
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2020, o 11:51

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: Roman19 »

Nie przesadzajmy, ze iphone, to szpanerstwo trochę patrząc na ceny. Sam mam Cubota, to trochę biedniejszy kuzyn Xiaomi, ale w sektorze budżetowym 500-600 zł są ciekawe oferty i jakość jest zadowalająca.
Plush'ak
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 2 lip 2020, o 13:50

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: Plush'ak »

Witam,

Najgorsze jest to że oferta to w 95% telefony z ekranem 6+. Z telefonów budżetowych faktycznie coś mniejszego znajdziemy ale jak ktoś chce jednak coś więcej to pozostaje mu tylko iphone. A ja mam pytanko czy jest szansa na to by w ofercie Plusa znalazł się telefon z klapką np. Nokia 2720 flip?
Logan
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 21 paź 2014, o 12:26

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: Logan »

Jakieś opinie na temat smartfonów z ios? Zastanawiam się czy nie przenieść się z androida włalśnie na ios. dodam, ze interesuje mnie najnowszy iphone 13 pro
talme
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 31 sty 2022, o 11:19

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: talme »

Sam nie byłem przekonany do telefonów z ios, ale w końcu postanowiłem zakupić sobie właśnie iphone 13 pro i jestem miło zaskoczony - bateria wytrzymała, wytrzymuje 2 dni przy normalnym korzystaniu (wiadomo, że jak się bawię to mniej). Aparat jak dla mnie bardzo dobry, wodoszczelność jest. Główny aparat robi tak samo dobre zdjęcia jak i przedni. Udane zdjęcia w kiepskim świetle. Nie odczułem żeby ram się zapychał chociaż regularnie go opróżniam i staram się nie zawalać zbędnymi aplikacjami w tle.
laskomaj
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2022, o 09:25

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: laskomaj »

Ja wybrałem IPhone 12 o szczerze mówiąc, mam nadzieję, że uda ci się znaleźć dobry sklep z obudowami do telefonów.
Ferdek40
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 31 lip 2020, o 12:31

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: Ferdek40 »

karokoralgol pisze:A co sądzicie o telefonach POCO? Parametry wydają się być w porządku, ale zastanawiam się, jak jest z ich baterią i długością przydatności do użytku? Ich producentem podobno jest Xiaomi
Zgadza się, POCO to marka od Xiaomi i jak to bywa z telefonami tego producenta "bebechy" mają zawsze lepsze niż podobne modele innych producentów w tej cenie. Oglądałem jeden w salonie, całkiem spoko wygląda jak za pieniądze, które trzeba wydać.
revegov
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 3 mar 2024, o 15:43

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: revegov »

Logan pisze: 25 sty 2022, o 13:47 Jakieś opinie na temat smartfonów z ios? Zastanawiam się czy nie przenieść się z androida włalśnie na ios. dodam, ze interesuje mnie najnowszy iphone 13 pro
jesli zalezy CI na fotkach, to iphone tak, jesli jestes uzytkownikiem ktory ceni sobie wolnosc, np. podpiecie tel do kompa i skopiowanie zdjec, to zdecydowalbym sie na konkurencje np. samsung, honor, pixel etc.
ODPOWIEDZ