Jaki telefon wybrać?

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
maszkara72
PlusManiak
Posty: 125
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 24 mar 2013, o 20:00
Lokalizacja: Białystok-ZIELONE PŁUCA POLSKI

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: maszkara72 »

Jeśli miałbym na Twoim miejscu wybierać Łodygo zdecydowanie wygrałby HTC 300. Ma najlepsze wykonanie spośród wszystkich przez Ciebie propozycji, a to dla kobiety bardzo będzie się liczyć. Ma 4.3" wyświetlacz, procesor też spoko i również na androidzie jak Twój LG L5. Czytałem o nim recenzje właścicieli i chwalą je sobie. Na pewno jest dużo lepszy od LG, ale na Twoim miejscu poczekałbym jeszcze z wyborem telefonu, przez 5 miesięcy wiele może się zmienić. Pojawi się dużo nowszych telefonów, a te które są teraz to na pewno potanieją.
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: lodyga »

No wlaśnie chyba tak zrobie i chwile poczekam;)

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalk 4
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
Klarcia
Początkujący PlusManiak
Posty: 29
Rejestracja: 9 sty 2014, o 21:01

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: Klarcia »

Który telefon jest lepszy Nokia Lumia 520 czy 620 ?:)
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: lodyga »

No raczej 620;p Ale to już cenowo bardzo więcej.
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
Awatar użytkownika
McRap
PlusManiak
Posty: 121
Rejestracja: 18 lut 2014, o 13:56
Lokalizacja: WWL

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: McRap »

Klarcia pisze:Który telefon jest lepszy Nokia Lumia 520 czy 620 ?:)
Bardzo podobne telefony to znaczy o zbliżonych parametrach. Nokia Lumia 520 na minus: brak flesza, brak ClearBlack w wyświetlaczu i brak drugiego aparatu. Mimo wszystko wyświetlacz w Lumi 620 mniejszy. Mając do wyboru wybrałbym 520. Znam go bardzo dobrze bo żona go używa. Brak ClearBlack jest znośny. Na codzień korzystam z Lumi 820 i przesiadając się na 520 daję radę :-). Jasność wyświetlacza proponuję ustawić na niski a nie na auto ... o dziwo obraz jest jaśniejszy i wyraźny. Lumię 620 używałem sporadycznie więc tak do końca pewności nie mam. Wybór zawsze będzie subiektywny.
Rudder
PlusManiak
Posty: 51
Rejestracja: 25 lis 2013, o 12:10

Jaki telefon wybrać na przedłużenie umowy w abonamencie?

Post autor: Rudder »

Jaki telefon najlepiej wybrać na przedłużenie dwuletniej umowy na abonament 59 zł?
Nie chcę dopłacać do nowego telefonu.
Ostatnio zmieniony 5 kwie 2014, o 08:10 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesienie posta - Reg. PlusForum pkt 11
Rudder
PlusManiak
Posty: 51
Rejestracja: 25 lis 2013, o 12:10

Re: Jaki telefon

Post autor: Rudder »

Proszę mi to powiedzieć! Oczywiście w Plusie.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Jaki telefon

Post autor: sl@w_es »

@ „Rudder”,

zgodnie z Regulaminem PlusForum:
25. PlusForum.pl dotyczy oferty operatora sieci Plus, posty lub wątki dotyczące usług innych operatorów będą usuwane.
Zatem nie może być mowy o ofercie innego operatora.

Poza tym nie bądź taki niecierpliwy; jeśli ktoś będzie chętny pomóc Ci w wyborze telefonu to zrobi to bez Twoich ponagleń, które niekiedy mogą przynieść wręcz odwrotny skutek.
I może jednak podałbyś trochę informacji co to ma być za telefon, smartfon czy może zwykły telefon z klawiaturą, jakiego producenta, ma służyć tylko do rozmów i SMS-ów czy może również do internetu itp. itd.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Rudder
PlusManiak
Posty: 51
Rejestracja: 25 lis 2013, o 12:10

Re: Jaki telefon

Post autor: Rudder »

Proponuja mi LG L7 2 generacji. Czy to dobry telefon ?
Miki-PL
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Rejestracja: 12 kwie 2014, o 20:38

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: Miki-PL »

Witajcie.

Mogę już przedłużyć umowę w Plusie. Który telefon wybrać?
HTC DESIRE 500 czy Sony Xperia L?
Który będzie mieć dłuższe wsparcie producentów, który otrzyma Androida 4.4? Który z nich robi lepsze zdjęcia?
Czy to prawda, że Xperia L nie przenosi aplikacji na kartę SD?

Dziękuję za każdą odpowiedź.
Awatar użytkownika
telekrowa.pl
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 22 kwie 2014, o 14:16

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: telekrowa.pl »

Oba telefony mają podobne parametry przy czym w Sony jest więcej pamięci wbudowanej. W obu przypadkach jest obsługa kart microSD i osobiście też polecam markę Sony, całkiem dobry i sprawdzony model.
olaf23
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 9 sty 2014, o 15:32

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: olaf23 »

Nie chce mi się tworzyć nowego wątku - kiedyś już nawet tutaj pytałem o telefony - ale wtedy nie udało mi się podjąć żadnej decyzji. Miałem w ręce LG G2 oraz Samsunga Galasy S III. Pod względem cenowym są bardzo podobne:
Porównanie tych dwóch modeli na skąpcu:
http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/4229786
http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/10005673
Pod względem parametrów G2 wydaje się nieznacznie lepszym fonem. Czy ktoś tutaj ma ten telefon? Jak się sprawuje? Solidniejszą firmą wydaje się natomiast samsung. Sam nie wiem, mam mętlik w głowie.
quescik
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2014, o 20:18

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: quescik »

Hej rzeczywiście wybór może być ciężki ponieważ s3 jest bezpodstawnie najlepszym telefonem pod względem dopracowania z serii S biorąc pod uwagę s4 i s5 również. Jasne jest to że nowsze modele mają lepsze procesory układy graficzne jak również ilość ramu. Z drugiej strony pomimo plastikowej obudowy LG g2 prezentuje się świetnie małe ramki świetnie wyglądają czego nie można powiedzieć np. o Z'tkach od sonego. Jeżeli chodzi o cenę na agito masz s3 w dobrej promocyjnej cenie http://www.agito.pl/samsung-galaxy-s-ii ... 86483.html
Obecnie używam note 3 i powiem Ci że najlepiej wspominam właśnie s3 która była najmniej problematyczna w porównaniu z n3 już kilka razy telefon zrywał połączenie ponieważ miał wiele aplikacji włączonych w tle mając 3 gb ramu ( więcej niż mój komputer)
Awatar użytkownika
telekrowa.pl
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 22 kwie 2014, o 14:16

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: telekrowa.pl »

Czy to ma być G2 czy G2 mini? Bo to już istotna różnica. Porównując oba modele podane ze skąpca G2 mini i S III to lepiej zainwestować w S III, naprawdę solidny smartfon od Samsunga, a jeśli chodziło o G2 to jest lepszy pod względem parametrów od galaxy (bateria i RAM - oba parametry są istotne)
Awatar użytkownika
lodyga
Szalony PlusManiak
Posty: 1502
Rejestracja: 9 maja 2009, o 19:49
Lokalizacja: Legnica

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: lodyga »

Więc i ja zapytam. Nie wiem jak cena w salonie a szkoda bo wolałabym brać w salonie niż kurierem .
Ale na stronie kazam 4 - 1 zł
Samsung young - 9 zł

Jak się mają cenowo poza Plusem tez wiem.
Chcę telefon do facebooka no i rozmów i sms.

Chcę coś poniżej 50 zł w abo 49.99 ze zniżką 10 zł czyli 39.99

Który lepszy? Mniej awaryjny?

Przeszukałam mase forum ale mało jest co do tych dwóch...
Pozdrawiam z całego serduszka moderatorów <3
ODPOWIEDZ